NOVÝ Canon 5D4 5D Mark IV Spodní Desce Driver Board PCB Příslušenství Fotoaparátu Repair Part Náhradní Jednotka NOVÝ Canon 5D4 5D Mark IV Spodní Desce Driver Board PCB Příslušenství Fotoaparátu Repair Part Náhradní Jednotka

NOVÝ Canon 5D4 5D Mark IV Spodní Desce Driver Board PCB Příslušenství Fotoaparátu Repair Part Náhradní Jednotka

622.86 Kč
Skladem
w657

Štítky: box playstation, 10mp fotoaparát rady, cctv kamery pcb, canon camaras 80 d, dock, vypínač, 5d mark iv, hd kamera pcb deska, web camera board, gimbal servo motor, canon eos desce.

 • Kompatibilní Fotoaparáty Styl: Dslr
  Kompatibilní Značka: pro canon
  Číslo Modelu: 5D4 5DIV
  Značka: DHhanqisen
  Balíček: Ano

  NOVÝ Canon 5D4 5D Mark IV Spodní Desce Driver Board PCB Příslušenství Fotoaparátu Repair Part Náhradní Jednotka

  Otázka? Pokud chcete mluvit s zákaznický servis zástupce, o tom, jak nainstalovat tuto část nebo obecnou otázku o tento produkt, neváhejte a kontaktujte nás tím, že opustí své jméno, telefonní číslo, a dotaz na naši E-mailovou adresu . Naše zákaznické oddělení vás bude kontaktovat do 48 hodin. Velkoobchodní? Pokud jste digitální opravárenské centrum hledá pro silné dodavatele, nebo pokud si chcete koupit naše výrobky ve velkém množství, můžete nás kontaktovat přímo.. můžete zadat požadované množství zboží a konkrétní značku a číslo modelu. Pak, náš zákaznický servis vás bude kontaktovat do 48 hodin. O Nás Naši technici mají více než deset let zkušeností v oblasti digitální fotoaparát opravy průmyslu. Poskytli jsme našim zákazníkům vysokou úroveň spokojenosti našich výrobků a spokojenost. Požadujeme, aby naše služby byly rychlé, takže jsme se zajistit, aby naše opravy trvat déle než 48 hodin, a naše výrobky, které mají být odeslány do 24 hodin od zakoupení. Naše výrobky jsou kvalitní zajištěna! Jsou dodávány pro naše zákazníky ve zcela novém stavu! A co je nejdůležitější, cena za naše produkty a služby jsou stanoveny na rozumné ceny! Naším cílem je poskytovat nejlepší služby pro naše zákazníky a k dosažení 100% spokojenost všech našich zákazníků. Naši technici mají nahromaděné více než 10 let zkušeností v oblasti oprav fotoaparátů. Naším cílem je poskytovat nejlepší služby pro naše zákazníky a k dosažení 100% spokojenost všech našich zákazníků." Proč Si Vybrat Nás? - Skvělý zážitek - Rychlý Servis - Zajištění Kvality - Přiměřené Náklady, Záruka Našim zákazníkům nabízíme 3 měsíců záruka pro naše opravárenské služby. Jedná se o následující podmínky, které děláme nevztahuje: na poškození tekutinami Písek poškození Fyzické da mage (jako je vrácení výrobku)

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty