Nový dotykový LCD Displej s podsvícením pro IPod Nano6 Nano6G Nano6th A1366 Nový dotykový LCD Displej s podsvícením pro IPod Nano6 Nano6G Nano6th A1366 Nový dotykový LCD Displej s podsvícením pro IPod Nano6 Nano6G Nano6th A1366

Nový dotykový LCD Displej s podsvícením pro IPod Nano6 Nano6G Nano6th A1366

136.87 Kč
Skladem
w569

Štítky: gopro max, displej ipod, náramek s pudl, kryt baterie pro oppo, klasický ipod, ipod touch, kamera kryt vodotěsný, ipod lcd, a1366 baterie, lcd displej pro akční kamery.

 • Materiál: Kůže
  Značka: OUTMIX
  Kompatibilní Fotoaparáty Styl: Akční Video Kamery

  Nový dotykový LCD Displej s podsvícením pro IPod Nano6 Nano6G Nano6th A1366

  Dobrý den, vážení kupující: vítejte na WANFOUNT digital home.

  Stav: Nový výrobek

  Aplikační scénáře: Osobní móda

  Hmotnost: 101g (včetně) do 150g (včetně)

  O Platby a Doručení:

  1.Nejlepší způsob, jak je přímý on-line platby,je to bezpečné a pohodlné.

  2.V zájmu úspěchu na nákup zboží, které se vám líbí, a dodání v rychlém čase, prosím, pojistit plnou platba je provedena do jednoho týdne po nakupování, nebo na objednávkovém formuláři bude neplatnou nebo zrušena systému.

  3. Při vyplňování svého kupce informace, prosím, ujistěte se, že jste dokončili všechny podrobné informace, jako je kontaktní osoba,adresa,psč a telefonní číslo a tak dále.

  Upozornění Pro Zákazníky:

  S cílem chránit zájmy kupujících obdržení, prosím, dávejte pozor na následující body při obdržení zboží:

  1.Náš závazek: Všechny výrobky jsou pečlivě zjištěny zjistit, že tam žádný problém s kvalitou před porodem. prosím, to brát s nadhledem.

  2.Nespěchejte podepsat, kdy zákazník obdrží zboží! Prosím, zkontrolujte, zda zboží před kurýrní firtly, pak se přihlaste. Pokud balení kartony byly otevřené známky nebo dodání zboží chybě, nebo pokud se zboží vypadat opotřebované, musí odmítnout podepsat a kontaktujte nás co nejdříve, aby bylo zajištěno, že vaše zájmy.

  3.Po přihlášení,prosím, rozpoznat dobré, jak brzy jak je to možné bez trhání ochranné fólie a další štítky.Pokud zjistíš něco špatného na dobré,prosím, kontaktujte nás.Pak si můžete vyměňovat úspěšně.

  4.Pokud nevíte, jak nainstalovat, můžete nás kontaktovat předem a poslat přes vaše dobré pro nás pro bezplatnou instalaci. Ale budete muset zaplatit své vlastní poštovné.

  5. máme jen "WANFOUNT" objednávky, prosím, jasně ukazují, že náš obchod LOGO:WANFOUNT.

  O Zpětnou Vazbu:

  S cílem poskytnout vám lepší služby, prosím, léčit transakce spravedlivě. Zpětná vazba je náš život, před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, prosím, kontaktujte nás a získejte lepší řešení. Přeji vám šťastný nakupování.

  Díky za nákup.Vítejte na koupit příště!

 • Recenze (1)

  • Takezonneveld

   Экран идеально подошел

  Napsat recenzi

Související produkty