Nové Růžové A Modré Bezdrátový Bluetooth Ovladač Pro Nintend Spínač NS Pro Nintend Spínač Lite Gamepad Nové Růžové A Modré Bezdrátový Bluetooth Ovladač Pro Nintend Spínač NS Pro Nintend Spínač Lite Gamepad Nové Růžové A Modré Bezdrátový Bluetooth Ovladač Pro Nintend Spínač NS Pro Nintend Spínač Lite Gamepad Nové Růžové A Modré Bezdrátový Bluetooth Ovladač Pro Nintend Spínač NS Pro Nintend Spínač Lite Gamepad Nové Růžové A Modré Bezdrátový Bluetooth Ovladač Pro Nintend Spínač NS Pro Nintend Spínač Lite Gamepad Nové Růžové A Modré Bezdrátový Bluetooth Ovladač Pro Nintend Spínač NS Pro Nintend Spínač Lite Gamepad

Nové Růžové A Modré Bezdrátový Bluetooth Ovladač Pro Nintend Spínač NS Pro Nintend Spínač Lite Gamepad

519.23 Kč
Skladem
w51836

Štítky: příslušenství spínače, v úmyslu přepínat, wii, joystick, gamepad držák, bluetooth audio control switch, případě nintendo spínač, čip nintendo spínač, taška nintend spínač, sx oc nintendo spínač.

 • stav: Nové
  barva: Jako Foto
  Kompatibilní: Bezdrátový Bluetooth Ovladač
  Značka: DOBE FOMIS ELEKTRONIKY
  Číslo Modelu: Bezdrátový Bluetooth Ovladač pro Nintend Spínač
  Kompatibilní Značka/Model: NIC
  S USB: N

  Poznamenal

  Balíček

  Informace O Společnosti

 • Recenze (1)

  • Radzemerald

   Everything is fine, drove relatively quickly, qualitatively assembled, easy. The size is very small, in general portable. The instruction is there but did not immediately understand how to connect to the whistle. In the rest everything is super!

  Napsat recenzi

Související produkty