10 Párů Lag Šroub Lisovaná Napínák Napínák a Lag Šroub Stud Montáž pro 1/8inch Kabelové Zábradlí Paluby Kit 10 Párů Lag Šroub Lisovaná Napínák Napínák a Lag Šroub Stud Montáž pro 1/8inch Kabelové Zábradlí Paluby Kit 10 Párů Lag Šroub Lisovaná Napínák Napínák a Lag Šroub Stud Montáž pro 1/8inch Kabelové Zábradlí Paluby Kit 10 Párů Lag Šroub Lisovaná Napínák Napínák a Lag Šroub Stud Montáž pro 1/8inch Kabelové Zábradlí Paluby Kit 10 Párů Lag Šroub Lisovaná Napínák Napínák a Lag Šroub Stud Montáž pro 1/8inch Kabelové Zábradlí Paluby Kit 10 Párů Lag Šroub Lisovaná Napínák Napínák a Lag Šroub Stud Montáž pro 1/8inch Kabelové Zábradlí Paluby Kit

10 Párů Lag Šroub Lisovaná Napínák Napínák a Lag Šroub Stud Montáž pro 1/8inch Kabelové Zábradlí Paluby Kit

945.41 Kč 642.80 Kč
Skladem
w516

Štítky: rozkol pletené šaty, pohovka mini domeček pro panenky, rovnou vtipné, husté pokrytí airpods, mikiny george bull, spoiler daewo matiz, gumové šampon vana, ocelové hodinky vody, samsung p7510 specifikace.

 • Původ: KN(Původu)
  Certifikace: NIC

  Tento kabel zábradlí hardware kit obsahuje 10ks lag šroub lisovaná napínák napínák a 10ks lisovaná lag šroub stud lag šroubu a 1ks vrták.

  Všechny jednotky jsou vyrobeny T316 marine kvalitní nerezové oceli, který má maximální trvanlivost, pevnost a ochranu proti povětrnostním vlivům.

  Lag Šroub Napínák Velikost: Celková Délka je cca 20 cm,fit 1/8inch kabel Lisovaná Lag šroub Rozměry: Celková Délka je 10cm, Velikost Otvoru je 1/8inch, fit 1/8inch kabel.

  Tento kabel zábradlí kit je ideální pro instalaci kabelové zábradlí na palubě, bez ohledu na to, vodorovně nebo svisle.

  Jméno:Kabelové Zábradlí Paluby Kit

  Materiál:316 Z Nerezové Oceli

  Barva:stříbrná

  Množství:10 Párů

  Balení obsahuje:

  10 x Mas Šroub Napínák

  10 x Lisovaná Lag šroub

  1 x Vrták

  Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

  Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty