NOVÉ Digitální TV Anténa vnitřní Zesilovač Signálu Booster UHD Získat TV s Vysokým HDTV Anténa Pro 4K anténa 50dBi přijímač Signálu L7K6 NOVÉ Digitální TV Anténa vnitřní Zesilovač Signálu Booster UHD Získat TV s Vysokým HDTV Anténa Pro 4K anténa 50dBi přijímač Signálu L7K6 NOVÉ Digitální TV Anténa vnitřní Zesilovač Signálu Booster UHD Získat TV s Vysokým HDTV Anténa Pro 4K anténa 50dBi přijímač Signálu L7K6 NOVÉ Digitální TV Anténa vnitřní Zesilovač Signálu Booster UHD Získat TV s Vysokým HDTV Anténa Pro 4K anténa 50dBi přijímač Signálu L7K6 NOVÉ Digitální TV Anténa vnitřní Zesilovač Signálu Booster UHD Získat TV s Vysokým HDTV Anténa Pro 4K anténa 50dBi přijímač Signálu L7K6 NOVÉ Digitální TV Anténa vnitřní Zesilovač Signálu Booster UHD Získat TV s Vysokým HDTV Anténa Pro 4K anténa 50dBi přijímač Signálu L7K6

NOVÉ Digitální TV Anténa vnitřní Zesilovač Signálu Booster UHD Získat TV s Vysokým HDTV Anténa Pro 4K anténa 50dBi přijímač Signálu L7K6

100.73 Kč 70.61 Kč
Skladem
w45223

Štítky: wifi anténní rotátor, ul anténní zesilovač, kabelová anténa hdtv 4k, anténní splitter, sma anténa box, anténa vnitřní tv, ham radio anténa baofeng, smart tv, ios televize, dvbt2 anténa.

 • Značka: CUJMH
  Balíček: Ano
  Číslo Modelu: DST3825
  Typ: Vnitřní
  Frekvenční Rozsah: 1500 mil rozsah
  Původ: KN(Původu)

  odrážka:

  1. Stovky Volných Kanálů: nová generace antén lze zbavit vysoké náklady na sledování digitální TV. Anténa je kompatibilní s TV konverze boxy a stovky digitálních TV/4K UHD (4K UHD) Televizory, jako je například Televize ABC, CBS, NBC, pro PBC, pro Fox. Proto, aby živě místní programů až do dnešního dne, aniž by museli utrácet více, nebo ztratíte některý z vašich oblíbených místních TELEVIZNÍCH kanálů s nejlepší kvalitu příjmu.

  2. Boost-Zesilovač HD Příjem TV: Naše TV anténa používá vylepšený zesilovač signálu booster, super na dlouhé vzdálenosti příjem, tak, že TELEVIZNÍ anténa může dosáhnout vzdálenosti až 1500 km, a vestavěný-v poslední generaci smart IC čipy a transparentní filtrační technologie. TV anténa je optimalizována pro specifické frekvenční rozsahy a geografické podmínky, a 360° všesměrový příjem signálu je optimalizována, které může realizovat více volných TV programů, a má lepší zisk a rozsah a kvalita obrazu a zvuku je mnohem lepší než předtím.

  3. Vysokopevnostní Materiály: Pokročilé průmysl-vedoucí technologie-exkluzivní inteligentní technologie vylepšení může zpracovat více signálů oslabeny překážky mezi vámi a místní vysílací věž, a to také má vestavěný 4G LTE filtrování funkce, To má za následek čistší signál a jasnější obraz, nízká hlučnost, a více volného vysílání TELEVIZNÍ signály s lepší zisk, četnosti a rozsahu plnění.

  4. Snadná Instalace: TV anténa je dodáván s snadný-k-použití, uživatelský manuál, takže můžete snadno nainstalovat TV anténa. Místo TV antény na okno nebo zeď pro dosažení nejlepších výsledků, pak skenování kanálů v TV menu. Pokuste se najít nejlepší příjem v několika místech, a nezapomeňte skenování kanálu na každém místě.

  5. Vysoce kvalitní Koaxiální Kabel: Naše antény zahrnují standardní 2,5 C 2V koaxiální kabely a silnější měděné dráty. Tato odolná konstrukce přináší vynikající HD příjem a silný signál, spolehlivost. Pokud není USB výstup pro připojení dtv antény pro napájení v TV, smart IC power USB adaptér s vestavěnou přepěťovou ochranou, pomůže vám.

  Specifikace:

  HD: Podpora 4K HD režimu

  Signál příjem vzdálenost: 1500 mil rozsah

  Typ konektoru: TV čele s F adaptér

  Impedance: 75 ohmů

  Napětí: 5V

  Pracovní teplota: -40°C + 85°C

  Zisk: 50dBi

  Barva: černá

  Balení Seznam:

  HDTV Anténa*1

  Zesilovač Signálu*1

  Poznámka:

  1. Účinek je vidět z kamery se liší od očí. 3D iluze efekt na fotografii, je silnější.

  2. Ve snaze ušetřit prostor, podlahové rohože jsou složené a zabalené, takže tam bude mírné záhyby. Obdržíte-li podlahové rohože, prosím, železo, brankoviště bude brzy opraveny.

  Děkuji vám za vaši pozornost, pokud chcete koupit více, než máme uvedeny, prosím, kontaktujte nás.Pokud potřebujete více tuto položku ,můžete nás kontaktovat.dáme vám naše nejlepší cenu. Zanechte vzkaz!

 • Recenze (1)

  • Le Boulet14

   good

  Napsat recenzi

Související produkty