Logitech K480, Bluetooth Klávesnice, Mobile, Mac, Tablet, Notebook, Multi-Zařízení, Obecné Domácí Kanceláři Přenosný Bezdrátový K380 Upgrade Logitech K480, Bluetooth Klávesnice, Mobile, Mac, Tablet, Notebook, Multi-Zařízení, Obecné Domácí Kanceláři Přenosný Bezdrátový K380 Upgrade Logitech K480, Bluetooth Klávesnice, Mobile, Mac, Tablet, Notebook, Multi-Zařízení, Obecné Domácí Kanceláři Přenosný Bezdrátový K380 Upgrade Logitech K480, Bluetooth Klávesnice, Mobile, Mac, Tablet, Notebook, Multi-Zařízení, Obecné Domácí Kanceláři Přenosný Bezdrátový K380 Upgrade Logitech K480, Bluetooth Klávesnice, Mobile, Mac, Tablet, Notebook, Multi-Zařízení, Obecné Domácí Kanceláři Přenosný Bezdrátový K380 Upgrade Logitech K480, Bluetooth Klávesnice, Mobile, Mac, Tablet, Notebook, Multi-Zařízení, Obecné Domácí Kanceláři Přenosný Bezdrátový K380 Upgrade

Logitech K480, Bluetooth Klávesnice, Mobile, Mac, Tablet, Notebook, Multi-Zařízení, Obecné Domácí Kanceláři Přenosný Bezdrátový K380 Upgrade

897.64 Kč
Skladem
w410

Štítky: pouzdro logitech k480, klávesnice mech, g915 logitech, klávesnice bezdrátová, lagitech g pro, folio klávesnice, logitech myš, logitech g413 mac keycaps, klíčové logitech g810, teclados mecanicos.

 • Typ: Bluetooth Bezdrátové
  Zápěstí Podpora: No
  Balíček: Ano
  Logitech Model: k480
  Číslo Modelu: k480
  Typ Rozhraní: Bluetooth
  Styl: Ergonomie
  Provoz Styl: Membrána
  Klávesnice Standardní: Mini Klávesnice
  SKU: AL0210
  Značka: logitech
  Aplikace: Notebook
  Jazyk: anglický

  Logitech K480 multifunkční zařízení Bluetooth Klávesnice Ultra tenký Mini mute klávesnice s PC laptop

  Vezměte prosím na vědomí: AA Baterie nejsou zahrnují, vzhledem k china post chraň poslat Baterie produktů.

  Zásilky A Platby:

  1. Budeme dodává zásilky do 1-3 dnů poté, co jste provedli platbu.

  A následující způsoby platby jsou přijímány na www.coronahelp.cz: Kreditní karty, TT, Western Union a Qiwi peněženka.

  2. Zásilky je doprava zdarma přes China post air mail, pokud hmotnost balíku je více než 2 kg nebo balík velikost je větší než 90 CM, budeme používat EMS, atd, nebo loď se dvěma pozemky nebo více zásilek leteckou poštou.

  3. Návod:váha a velikost, jsme označili v balíčku detaily není skutečné hmotnosti a velikosti zboží, pokud potřebujete znát aktuální hmotnosti a velikosti, stačí nás kontaktovat.

  4. Doba dodání:

  1) Doprava vyspělých zemích je o 7-45 dní.

  2) Vzdálené země, je asi 2-8 týdnů.

  5. Pokud kupující chcete použít rychlejší způsob dopravy, jako je EMS, DHL atd, prosím, s námi komunikovat o zvýšení dopravy.

  6. Výuka:doba přepravy je závislá na kupujícího ' s celní odbavení čas nebo vyšší Moci. Pokud kupující neobdrží zboží v dlouhé době, doufáme, že se kupující může obrátit vaše celní nebo místní poště, aby si zboží brzy.

  O Celním:

  1. Aby bylo zajištěno, obdržíte vaši objednávku, aniž nebo nižší dovozní clo, budeme deklarovat jako "Dárek" s nižší hodnotou, která neodráží celkové ceny, kterou jste zaplatili nebo tržní hodnotu produktu a může se nepoužije pro země s různými celní pravidla.

  2. Nebo můžete zanechat vzkaz, aby nám řekli, jak moc by jsme, aby celní prohlášení. Jsme rádi, aby sledovat vaše instrukce.

  3. Žádné dovozní poplatky nebo poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

  4. Dodavatelé nejsou odpovědni za zpoždění způsobené celní oddělení ve vaší zemi.

  5. Dodatečné náklady nebo zpoždění může dojít během mezinárodního obchodu. Jsme upřímně doufám, že nechcete používat dodatečné náklady na dovoz nebo celní odbavení zpoždění jako důvod k požadování náhrady nebo odjezdem negativní zpětnou vazbu.

  Po-prodejní Servis:

  Budeme kontrolovat kvalitu zboží před odesláním. Pokud tam jsou některé neočekávané problémy se stalo, doufáme, že k řešení problémů s kupujícím prostřednictvím přátelské následujícími způsoby:

  1. Pokud to je problém s kvalitou, může kupující předložit tvrdí, do 15 dnů po převzetí zboží, musí kupující poskytnout fotografie nebo video a další důkazy, aby prodávající pro identifikaci.

  2. Man-vyrobené poškození, kupující převzít plnou odpovědnost.

  3. Kvalita výrobků zpracování programu:

  1) kupující vrátí zboží do usa a odpovědné za zpáteční lodní náklady; poté, co obdržíme zboží ,budeme odeslat nový produkt, aby kupující a zaplatit odeslat přepravní náklady.

  2) je-Li zboží (celková cena včetně poštovného je méně než 10USD) má problémy s kvalitou, budeme znovu odeslat nový produkt v kupujícímu další objednávku; pokud kupující není v plánu vytvořit nový, aby v blízké budoucnosti, může kupující zaplatit odeslat přepravní náklady a zeptat se na odeslat nový produkt.

  Zpětná vazba:

  1. Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět. Proto, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité.

  2. Pokud jste spokojeni s našimi položky, prosím zanechat pozitivní zpětnou vazbu pro nás. Budeme zanechat pozitivní zpětnou vazbu, aby si později.

  3. Kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme jednat s vámi vyřešit všechny problémy co nejdříve.

  Budeme pracovat 6 Dní v týdnu v 9:00 - 18:30 od pondělí - sobota Pekingu Čas.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty