Poznámka! Naštvaný Pes Legrační Auto Nálepky a Obtisky Vinyl Auto Nárazník Okenní Dekorace, Doplňky, Auto Samolepky,ZWW0449,20 cm*14cm Poznámka! Naštvaný Pes Legrační Auto Nálepky a Obtisky Vinyl Auto Nárazník Okenní Dekorace, Doplňky, Auto Samolepky,ZWW0449,20 cm*14cm Poznámka! Naštvaný Pes Legrační Auto Nálepky a Obtisky Vinyl Auto Nárazník Okenní Dekorace, Doplňky, Auto Samolepky,ZWW0449,20 cm*14cm Poznámka! Naštvaný Pes Legrační Auto Nálepky a Obtisky Vinyl Auto Nárazník Okenní Dekorace, Doplňky, Auto Samolepky,ZWW0449,20 cm*14cm Poznámka! Naštvaný Pes Legrační Auto Nálepky a Obtisky Vinyl Auto Nárazník Okenní Dekorace, Doplňky, Auto Samolepky,ZWW0449,20 cm*14cm Poznámka! Naštvaný Pes Legrační Auto Nálepky a Obtisky Vinyl Auto Nárazník Okenní Dekorace, Doplňky, Auto Samolepky,ZWW0449,20 cm*14cm

Poznámka! Naštvaný Pes Legrační Auto Nálepky a Obtisky Vinyl Auto Nárazník Okenní Dekorace, Doplňky, Auto Samolepky,ZWW0449,20 cm*14cm

103.64 Kč 32.19 Kč
Skladem
w35

Štítky: muži rozzlobený pták, anmor make-up, angry beavers hodinky, naštvaný pes deska, krása mm kosmetiky, angry beavers kreslení, hood ornament, auto hood ornament, nálepka pes, cartas rozzlobený pták.

 • Původ: KN(Původu)
  Položka Výška: 0.01cm
  Typ Štítku: Auto Tělo
  Balení: Není Přibalen
  Položka Délka: 20cm
  Design: Kreslený
  Model: Oem
  Nálepka Umístění: Celé Tělo
  Typ: Lepidlo Štítku
  Typ Materiálu: PVC
  Kategorie: Samolepky
  Název Modelu: ZWW-0000
  Šířka Položky: 14cm

  Poznámka!Naštvaný Pes Legrační Auto Nálepky a Obtisky Vinyl Auto Nárazník Okenní Dekorace, Doplňky, Auto Samolepky,ZWW0449,20 cm*14cm

  Typ: Nálepka

  Materiál:vysoce kvalitní PVC

  olor: černá/bílá/červená/laser

  Úvod:

  1. Samolepka je vyrobena z vysoce kvalitního PVC materiálu a může být vložen na těle, okna, dveře, sklo, stěny, notebooky, skateboardy, domácí spotřebiče, a jakékoliv rovné a hladké objekty.

  2. Módní design, poskytující vysokou viditelnost může plně upozornit na přítomnost položky, ale také ukázat jejich vlastní elegantní styl osobnosti.

  3. Nálepka je dlouhodobé vodotěsný a slunce-důkaz, nebude slábnout, když je vystavena slunci po dlouhou dobu, a nezpůsobí žádné škody na karoserii.

  Návod k použití :

  1. Očistěte povrch objektu musí být instalován s nálepkou.

  2. Pomalu odmontujte přední vložka nálepky, aby se ujistil, že obtisk je stále přilepená na transparentní převod papírové pásky.Pokud je součástí vaší obtisk se zvedl s podkladového papíru, stiskněte krycí papír zpět, dokud se to lepí na přenosový pás.

  3. Po peeling off obtisky od podkladu, zarovnání nálepky a umístit je na povrchu, které mají být obtisky.

  4. Použití bankovní karty, stěrky nebo podobné položky na hladké nálepku odstranit bubliny a záhyby, a ujistěte se, že je zcela přilepená k povrchu

  5. Opatrně vyjměte přenosový pás z nálepky, ujistěte se, že obtisk je přilepená k povrchu.Pokud zjistíte, že část obtisk není uvolněné z převodu pás, stiskněte ji zpět na povrch a opakujte proces.

  Tipy:

  Dobrý den, vážení zákazníci, jsem velmi rádi, aby vám sloužit.Podporujeme také všechny vlastní samolepky, prosím, poskytnout nám s vysokým rozlišením obrazu a velikosti je třeba přizpůsobit.

  Jsme bude účtovat vlastní poplatky.Čím více budete chtít, tím levnější bude cena.

  Prosím, kontaktujte prodávajícího o detaily.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty