S3 Sherlock Zámek s 5unit Bluetooth Klíč Na Skladě , Bezklíčové Zámek ,Otisk prstu Inteligentní dálkový Bluetooth Bezdrátový Telefon App Otevřít S3 Sherlock Zámek s 5unit Bluetooth Klíč Na Skladě , Bezklíčové Zámek ,Otisk prstu Inteligentní dálkový Bluetooth Bezdrátový Telefon App Otevřít S3 Sherlock Zámek s 5unit Bluetooth Klíč Na Skladě , Bezklíčové Zámek ,Otisk prstu Inteligentní dálkový Bluetooth Bezdrátový Telefon App Otevřít S3 Sherlock Zámek s 5unit Bluetooth Klíč Na Skladě , Bezklíčové Zámek ,Otisk prstu Inteligentní dálkový Bluetooth Bezdrátový Telefon App Otevřít S3 Sherlock Zámek s 5unit Bluetooth Klíč Na Skladě , Bezklíčové Zámek ,Otisk prstu Inteligentní dálkový Bluetooth Bezdrátový Telefon App Otevřít S3 Sherlock Zámek s 5unit Bluetooth Klíč Na Skladě , Bezklíčové Zámek ,Otisk prstu Inteligentní dálkový Bluetooth Bezdrátový Telefon App Otevřít

S3 Sherlock Zámek s 5unit Bluetooth Klíč Na Skladě , Bezklíčové Zámek ,Otisk prstu Inteligentní dálkový Bluetooth Bezdrátový Telefon App Otevřít

2 866.12 Kč 2 579.51 Kč
Skladem
w3250

Štítky: tuya kabinet zámek, vstup dálkového ovládání, sherlock holme, domů smart, zamykání, zámek smart wi-fi, dveře slide, zámek, secur zamykání, zamykání smart.

 • barva: Black/Silver volitelné
  smart Lock: Aplikace Telefonu, Ovládání Zámku
  Číslo Modelu: S3
  Sherlock Klíč: 5ks
  Původ: KN(Původu)
  Elektronický Zámek: sherlock smart lock
  Certifikace: CE

  Chytrá Nálepka Lock s 5 Ks Klíč Zamykání Anti-kolize Design Sherlock Dveří Digitální Zámek Telefonu Aplikaci Ovládat Bezpečnostní Virtuální Klávesy Prosím, řekněte mi, který model chcete:kousek doleva,kousek doprava,černý vlevo,černý vpravo

  Poznámka: Včetně baterie Tento model byl aktualizován na nový model S3

  aktualizace 1: nový stroj přidána funkce reset, který může být resetovat, když jste potřebovali. Není třeba najít prodejce, aby vám pomohl obnovit zámek!

  aktualizace 2: Upgrade produktu, také změnit slide odemknout na tlačítko odemknout a zamknout

  aktualizace 3: Výzkumný tým již aktualizován software,nový název je "bluelok smart" . To bude stabilnější než "Sherlock".

  update 4: nový model má menší rozměry, platí pro více zámků a bude platit až 98% zámků po celém světě.

  update 5: Přidáno příslušenství pro pomocné zařízení, což vám umožní instalovat bez obav.

  Balení seznam: Sherlock Zámek * 1 (stříbrné nebo černé volitelné , Vestavěné baterie) patří 5 bezdrátové klíče.

  Stručný Úvod:

  Zámek je instalován uvnitř místnosti, místo mimo pokoj.

  Sherlock smart lock, není třeba demontovat původní zámek, snadno upgrade smart lock, ovládání APLIKACE, nebo inteligentní klíč spínače zámku dveří

  Nainstalujte Sherlock Smart Lock, neboj se o zapomínání, aby klíč!!

  99% zámků na trhu, může být uzavřeno k instalaci Sherlock zámky upgrade na inteligentní zámky. Prosím, neváhejte si je koupit.

  (Pokud si nejste jisti, zda zamknout doma může odpovídat Sherlock Smart Lock, můžete vyfotit a poslat screenshot na náš zákaznický servis, aby vám pomohou potvrdit)

  Vyberte ponechány otevřené a otevřené podívejte se prosím níže uvedené údaje.

  Hlavní Rysy:

  ❤【Smart lock】 můžete mít svůj starý zámek a klíče. Tento zámek snadno instalovat na dveře, můžete stále používá své staré klíče. Použijte tento inteligentní lock, můžete otevřít dveře bez klíče,stačí jednoduše použít SHERLOCK aplikace k otevření dveří po telefonu. Můžete sdílet oprávnění se svým přítelem, udělit přístup pro pár týdnů, pár hodin, pár minut. Je to na vás. ❤【Snadné instalace 】 DIY instalace. Nainstalovat asi 20 minut se šroubovákem. před objednávku , prosím, zkontrolujte, zda zámek, uvnitř domu, a pak tváří v tvář své dveře. Pokud váš Zámek je na levé straně, vyberte v Levém Smart Lock.Pokud váš blok je po pravé straně, vybrat pravé straně smart lock blok. ❤【Vzdáleně distribuovat virtuální klávesy 】majitel může nastavit virtuální klávesy s různými právy a distribuovat je na dálku pro rodinné příslušníky , nájemníky , nebo čištění tety . můžete si flexibilně nastavit dobu použití . když klíče po vypršení platnosti , můžete odstranit klíč. ❤【Klíčové 】 Toto balení s 5 ps klíče Nákup poznámky: ① Produktu směr zvolit : smart lock muset zkontrolovat s vaší domácí dveře směrem (vlevo otevřete dveře, nebo přímo otevřít dveře),Pak vybrat ten správný směr.

  ② Vnitřní a vnější strany zámku potřebovat keyhole Tento produkt je vhodný pro anti-krádeže zámky dveří,a uvnitř klíče jsou potřebné otvory na straně dveří, zámek a klíčový spínač zámky mohou být použity.

  ③ Dveře specifikace:

  Ve srovnání s následující obrázek, můžete Sherlock smart lock být nainstalovány?

  ④ Klíč specifikace:

  Kontrast k instalaci zámku

  ⑤ Zamykání obvodu požadavky na velikost smart lock je slepena s 3M lepidlem,prostor musí být rovný a zamykání šířka je menší než 73 mm.

  ⑥ Klíčové požadavky na velikost

  Je potřeba klíč do smart lock,tady je klíč, velikost:

  Sherlock inteligentní zámek uvnitř dveří

  Dokonalý tvar design, nemá vliv na odemykání dveří, dotykový spínač, lepší pohodlný spínač dveří

  2 druhy inteligentní přepínač režim dveře

  1.Bezdrátový Inteligentní klíč, který otevírá 2.Mobilní APLIKACE otevře

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty