Keramická rychlovarná konvice barvě modré a bílé porcelánové 220V 1200W 1,2 L Keramická rychlovarná konvice barvě modré a bílé porcelánové 220V 1200W 1,2 L Keramická rychlovarná konvice barvě modré a bílé porcelánové 220V 1200W 1,2 L Keramická rychlovarná konvice barvě modré a bílé porcelánové 220V 1200W 1,2 L Keramická rychlovarná konvice barvě modré a bílé porcelánové 220V 1200W 1,2 L

Keramická rychlovarná konvice barvě modré a bílé porcelánové 220V 1200W 1,2 L

900.54 Kč
Skladem
w3246

Štítky: káva kettl, kettl, elektrické varné konvice, rychlovarná konvice vintage, rychlovarná konvice vintage kuchyně, elektrické čajové konvice, modrá bílý porcelán, xiomi smart konvice pro, jednoduché, rychlovarná konvice, konvice termostat.

 • Moc: 1200W
  Izolační funkci: no
  Tepelné: No
  Shell Materiál: Keramické
  Rychlovarná konvice materiálu: Keramika
  360 ° základna: stát
  Značka: FGHGF
  Čas na trh: 2018
  Další funkce: Automatické vypnutí-off
  Materiál: Porcelán
  Napájecí Zdroj: 220V/50HZ
  Měřítko Mark: Měřítko Okna
  Automatické vypnutí: No
  Funkce: 360 ° Rotační Základna
  Styl: Rychlovarná Konvice
  Název Produktu: Rychlovarná Konvice
  Rychlovarná konvice kapacita: 1.2 L
  Kapacita: 1.2 L
  Rychlost Vytápění: 4-6 minut
  Délka napájecího kabelu: 0.85 (m)
  Napětí (V): 220V
  Výkon (W): 1200W
  Číslo Modelu: FGH25
  Způsob Vytápění: Underpan Topení
  Certifikace: ce

  Vlastnosti:

  1. Krásný zaoblený vzhled, vynikající materiály, a to prostřednictvím přísného soudu spálit v souladu s národními standardy, ochrana životního prostředí bez ztráty vynikající a elegantní, ušlechtilý a velkorysý.

  2. Dovezené z nerezové oceli, topné desky, převařené vody bez zápachu a pohodlné čištění.

  3. Převařené vody je 100% vařené a bere jen 4-6 minut.

  4. Pomocí nejnovější regulátor teploty, vodní páry čidla řadič ukrytý v podvozku se automaticky vypnul poté, co voda je otevřel, což je bezpečné a pohodlné.

  5. Podvozku tvar je jednoduché a praktické, to může být otočen o 360°, umístěné kdekoliv, a má kompletní funkce.

  6. Klasické spálil vzory jsou krásné a elegantní.

  provozní:

  1. Otevřete víko a vodu do konvice, aby se zabránilo topné desky od být suché. Maximální množství vody nesmí překročit značku maximálního množství vody a zakryjte pokličkou, aby se zabránilo přetečení vroucí vody.

  2. Nezapomeňte na pokrytí nákladů na víko po instalaci vody, jinak se konvice automaticky přestávku během práce.

  3. Když je voda vroucí, umístěte konvici na rovný povrch. Položil džbán na výkon podvozku první, a pak připojte napájecí kabel do zásuvky. Push přepínač na rukojeti směrem dolů. Indikátor svítí, a konvice ohřívá.

  4. Neodstraňujte tělo konvice z podvozku, když síla je stále na během procesu varu.

  5. Poté, co voda vaří, spínač je automaticky odpojeno, kontrolka zhasne, konvice se zvedl z mocenskou základnu, a teplá voda se nalije.

  6. Pokud potřebujete vařit znovu, počkejte 1 minutu před opětovným konvice spínač. Pokud stisknete spínač násilím, zničí pracovní princip konvice.

  7. Když není použití tohoto produktu, prosím, umístěte ji na základnu, tento produkt nebude zase fungovat, dokud je zapnutý znovu.

  Čištění a údržba:

  1. V zájmu prodloužení životnosti konvice, minerální vklady v hrnci by měla být pravidelně čištěny.

  2. Při čištění, ujistěte se, že odpojte napájecí poprvé.

  3. Prosím neponořujte konvici, základnu ve vodě.

  4. Zalijeme octem a vodou v poměru 1:2 a nalijte ji do kotlíku. Pak zapněte napájení a nechte konvici do práce a čekat na to, aby automaticky vyskočit.

  5. Nechte směs musí být uloženy v konvici po dobu 24 hodin a pak vypusťte směs. Naplňte čistou vodou na místo, a zase pracovat.

  6. Vypusťte vodu a odstraňte rozsahu a ocet esence. Konečně, vyčistěte vnitřek hrnce s vodou. Opakujte výše uvedené operace v případě potřeby.

  7. Při použití rychlovarná konvice, dojde k poruše, hrnec by měla být přijata z topné desky, hrnce, voda by měla být nalije, a pak se nechá vychladnout na teplotu místnosti pro detekce poruch nebo čištění.

 • Recenze (1)

  • Sykieva65

   Sent at almost the last moment. At customs, the parcel did not pass, in tracking it was written that the delivery was canceled. The seller did not reply to any message. Opened a dispute. The money was returned.

  Napsat recenzi

Související produkty