F Silného Magnetického Pásku 2.5, 5, 7.5 CM S Hladkým Přepisovatelný Povrchu Silný Magnet Premium Povlak Skvělé pro bílé Tabule, Police F Silného Magnetického Pásku 2.5, 5, 7.5 CM S Hladkým Přepisovatelný Povrchu Silný Magnet Premium Povlak Skvělé pro bílé Tabule, Police F Silného Magnetického Pásku 2.5, 5, 7.5 CM S Hladkým Přepisovatelný Povrchu Silný Magnet Premium Povlak Skvělé pro bílé Tabule, Police F Silného Magnetického Pásku 2.5, 5, 7.5 CM S Hladkým Přepisovatelný Povrchu Silný Magnet Premium Povlak Skvělé pro bílé Tabule, Police F Silného Magnetického Pásku 2.5, 5, 7.5 CM S Hladkým Přepisovatelný Povrchu Silný Magnet Premium Povlak Skvělé pro bílé Tabule, Police

F Silného Magnetického Pásku 2.5, 5, 7.5 CM S Hladkým Přepisovatelný Povrchu Silný Magnet Premium Povlak Skvělé pro bílé Tabule, Police

228.25 Kč 182.56 Kč
Skladem
w3178

Štítky: papírové magnetické pásky, magnet neodym, kouzelnický trik, držák na klíče box zeď, dekor kovu, velké magnetické levitace, holé magnetické, pásky vodotěsné, prsten wolfram, mi magnetické bloky.

 • Původ: KN(Původu)
  S Otvory: No
  Certifikace: NIC
  Značka: OLOEY
  Tvar: roll

  SILNĚJŠÍ MAGNETY:

  Životního prostředí přátelské anizotropní magnet 40mil /1mm, 30% do 50% silnější než ostatní konvenční izotropní magnetické pásky. Budou pevně vázané na různé magnetické povrchy z sklad skladovací regály do kuchyně ledničky. Jsou dlouhotrvající super drží moc.

  SKVĚLÉ MOŽNOSTI VELIKOSTI A SNADNÉ S NÍM PRACOVAT:

  Určen Pro tři šířky, 2.5, 5 a 7.5 cm, vše v 100 cm délka, uspokojit potřeby všech příležitostech v ce. Můžete jednoduše nakrájíme na libovolné délky nebo tvaru pomocí obyčejné nůžky. Magnetickou popisovatelnou etiketu je velmi vhodné rozbalit, přemístit a odstranit. Až 3 palce pásku, budete mít volný nůžky a čtyři různé barvy pera červené, modré, zelené a černé, velkou hodnotu dary příliš.

  JASNĚ VIDITELNÉ PSANÍ A OPAKOVANĚ POUŽITELNÉ:

  Vysoce kvalitní PET vrstvou pro přepisovatelný povrchu. S vodou-rozpustné fixu, můžete psát plynule na povrch. To může být rychle odstraněny s jednoduchým papírovým ubrouskem nebo čistým hadříkem (i ručně), a tam je téměř žádné zbytky. Můžete přepsat alespoň 3000 krát bez problému. Povrch je také vhodný pro trvalé obrysové značení.

  MULTIFUNKČNÍ POUŽITÍ:

  Můžete jej použít na jakémkoliv magnetickém povrchu jako je označení úložné police, popisování skříňky, tabule, magnet štítky na lednici, skříňky na nářadí, učební pomůcky, nástěnky, sklad, regálové etikety, menu tabule, plánovací tabule, soubor skříně, ledničky, maloobchodní značky, a každý jiný magnetický povrch. Můžete psát zprávy, označit, vytvořit popisky, třídit, organizovat, plán, a udělat seznam atd. To je nejlepší volbou pro označování a organizování obrovské množství oblastí doma nebo na pracovišti.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty