Detektor plynu JL-881 Hořlavého Zemního Plynu Detektor Úniku Plynu Místo Určení Metr Analyzátor Tester Zvukový a Světelný Alarm Detektor plynu JL-881 Hořlavého Zemního Plynu Detektor Úniku Plynu Místo Určení Metr Analyzátor Tester Zvukový a Světelný Alarm Detektor plynu JL-881 Hořlavého Zemního Plynu Detektor Úniku Plynu Místo Určení Metr Analyzátor Tester Zvukový a Světelný Alarm Detektor plynu JL-881 Hořlavého Zemního Plynu Detektor Úniku Plynu Místo Určení Metr Analyzátor Tester Zvukový a Světelný Alarm Detektor plynu JL-881 Hořlavého Zemního Plynu Detektor Úniku Plynu Místo Určení Metr Analyzátor Tester Zvukový a Světelný Alarm Detektor plynu JL-881 Hořlavého Zemního Plynu Detektor Úniku Plynu Místo Určení Metr Analyzátor Tester Zvukový a Světelný Alarm

Detektor plynu JL-881 Hořlavého Zemního Plynu Detektor Úniku Plynu Místo Určení Metr Analyzátor Tester Zvukový a Světelný Alarm

830.76 Kč 664.61 Kč
Skladem
w311

Štítky: elektrický tester pen, detektor úniku bazény, plynoměr, stanovení dusičnanů, plynu únik tester, undertale vtipné stanovení, detektor úniku agja, detektor úniku tester, ac tester, sledovat kvalitu ovzduší.

 • Číslo Modelu: JL-881

  Prostřednictvím zvukové a světelné alarmy, účinně připomíná vám, aby zůstali daleko od nebezpečné situace. Je vysoce citlivý, že dokáže detekovat mnoho druhů plynů, jako je zemní plyn, plyn, uhlí, zemního plynu, metanu, jiné hořlavé plyny, atd. Velkou domácnost nutnost chránit vaše rodiny bezpečnost. Ideální pro použití v domácí kuchyni, koupelně, autobusová přeprava, gril dům a tak dále. To může najít únik rychle a provést opatření k zajištění bezpečnosti. Inteligentní detekce různých typů plynu. Většina plynu pro domácnosti může být detekován, není třeba se starat o použitelnost.

  Číslo modelu: JL-881 Cíl zemního Plynu: CH4 Pracovní prostředí: Teplota: 0 až 55 ℃ Vlhkost: 95% RH metoda Vzorkování: Přírodní difuze Alarmující Rozsah: 5%LEL-20%LEL doba Odezvy: ≤2 sekundy (5%LEL, Dolní Mez výbušnosti) Bydlení materiál: ABS plast Životnost: >3 Roky Pracovní Napětí:3*1.5 V AAA baterie(bez baterií) Způsob Alarmu: Viditelné a slyšitelný Alarm Objem: 85dB Čistá Hmotnost: 300g Rozměry: 260 mm x 160 mm x 60 mm

  1. Zahřát před použitím v poloze s čisté a svěží vzduch. Přepínač ON/OFF pro zapnutí detektoru. Červený Indikátor Napájení wil zůstane na, zatímco je přístroj napájen.

  Poznámka: pokaždé, když detektor zapnete, přístroj bude muset warm-up po dobu 10 sekund před použitím.

  2. Po 10 sekund, detektor je připraven k použití. Pomocí bočního vytáčení nastavit citlivost až na prvním dnu VEDL je na práh osvětlení a vysoké frekvenci běží jen začne znít.

  3. Stopa snímače kolem zdrojem podezření úniku. Detektor bude vyrábět zvyšující se frekvence tikání tón, když plyn je detekován při zvýšení koncentrace. Snížená tón nastane, když koncentrace plynu změní z vysoké na nízkou. Také, 6 plyn úroveň ukazatele se změní odpovídajícím způsobem.

  4.Můžete otáčet citlivost ovládacího kolečka směrem k (-) reset na nižší úroveň citlivosti umožnit lokalizaci jakéhokoli úniku. Můžete si všimnout zpomalení tikání sazba a vypnutí plynu odpovídající úrovni ukazatele.

  5. Červený Indikátor Napájení bude blikat, když pouze 0,5 hodin doba provozu je vlevo; vyměňte baterie, pokud je to možné.

  1 x Detektor Plynu

 • Recenze (2)

  • Czerechu

   I'm not sure how much it measures, but it works.

  • Armando Oramas

   Gas detector jl-881. Fast delivery in 2 weeks. Reliable soft packing. The device is solid-a practical canvas bag with a business card and an instruction in English. Seller recommend. The device has not yet checked. I'm sure the device will show itself well not practice.

  Napsat recenzi

Související produkty