5 Lopatek Tepla Powered Sporák Ventilátor Vila Domů Krb Ventilátor Vánoční Strom Vysoká Teplota Efektivní Inteligentní Úsporu Energie, Teplo Ventilátor 5 Lopatek Tepla Powered Sporák Ventilátor Vila Domů Krb Ventilátor Vánoční Strom Vysoká Teplota Efektivní Inteligentní Úsporu Energie, Teplo Ventilátor 5 Lopatek Tepla Powered Sporák Ventilátor Vila Domů Krb Ventilátor Vánoční Strom Vysoká Teplota Efektivní Inteligentní Úsporu Energie, Teplo Ventilátor 5 Lopatek Tepla Powered Sporák Ventilátor Vila Domů Krb Ventilátor Vánoční Strom Vysoká Teplota Efektivní Inteligentní Úsporu Energie, Teplo Ventilátor 5 Lopatek Tepla Powered Sporák Ventilátor Vila Domů Krb Ventilátor Vánoční Strom Vysoká Teplota Efektivní Inteligentní Úsporu Energie, Teplo Ventilátor 5 Lopatek Tepla Powered Sporák Ventilátor Vila Domů Krb Ventilátor Vánoční Strom Vysoká Teplota Efektivní Inteligentní Úsporu Energie, Teplo Ventilátor

5 Lopatek Tepla Powered Sporák Ventilátor Vila Domů Krb Ventilátor Vánoční Strom Vysoká Teplota Efektivní Inteligentní Úsporu Energie, Teplo Ventilátor

1 112.18 Kč 645.09 Kč
Skladem
w3005

Štítky: 200 ventilátor, umělé vánoční strom, krb dekorativní elektrické, deactivators, fireplac, ventilátor kamen, tábor kamna, bioethanol, oheň krbu, bio etanol krb.

 • Použití: Vnitřní
  Styl: Bez Elektřiny, Inteligentních Domů Krb Ventilátor
  Typ Přepínače: žádný spínač konverze tepelné energie
  Tvar: Vánoční strom
  Typ Instalace: Volně stojící
  Číslo Modelu: Tepla Powered Sporák, Větrák
  Ventilátor leaf materiál: Kovové
  Balení V Ceně: 1 * Vyhřívané powered krb ventilátor
  Limit Teploty: 70-240 stupeň
  barva: Červená+zelená+černá
  Typ: Jiné Krby
  Ventilátor čepel: 5 čepelí
  Velikost: about 175*71*150mm

  Specifikace: rozměry Výrobku: 175*71*150mm/6.89*2.79*5.90 v

  Velikost balení: cca 155*127*205 mm/6.10*5*8.07 v

  Limitní teplota: 70-240 ° C

  Čistá hmotnost: cca 560g

  Pøepnout typ: bez přepínače konverze tepelné energie

  Vlastnosti: 1. Vánoční dekorace: Vánoční strom tvar barevné krb ventilátor je ideální Vánoční dekorace, vhodné pro výrobky, které má rovný povrch, jako jsou krby.To urychlení vytápění, životního prostředí přátelské a úspory energie.

  2. Velmi odolný: hlavní tělo krbu ventilátor je vyroben z vysoce kvalitní kovový materiál, který je rez-důkaz, odolný proti opotřebení, má dlouhou životnost a dobré tepelné vodivosti.

  3. Není třeba elektřiny: ventilátor umožňuje plné využití zdroje tepla z krbu a převést ji na energii, oheň je více prosperující, rychleji ostří, bude zase rychle přenášet teplo do všech koutů místnosti.

  4. Úspora energie: krb ventilátor není tak silný, jako je elektrický ventilátor, ale to může foukat horký vzduch po celé místnosti.To vyrábí elektřinu přeměnou tepla krb nebo kamna, efektivně šíření tepla po celém domě.

  5. Vhodné pokojů: ventilátor je vhodný pro místnosti mezi 120 čtverečních metrů a 260 čtverečních metrů.To šetří až 15% paliva a generuje nízká hlučnost při práci ve srovnání s elektrický ventilátor!Ty ani nevíš, kde ten ventilátor je, ale budete vždy cítit v teple.

  6. Jak to funguje: Umístěte ventilátor na krbu.Když základní teplota dosáhne 70 stupňů, elektro tepelné konverze modul spustí a vytváří proud.

  Power generation modul pokračuje v práci, generování proudu

  a hnací motor a motor pohání ventilátor otáčet čepel.

  Ventilátor pokračuje v otáčení, což umožňuje teplo z krbu šíří nepřetržitě, efektivně a energeticky efektivně, čímž se rychle konvekčními tepla v celém prostoru.Popis: 1. Určen pro nízké teploty, jako jsou plynové sporáky.

  2. Prokazatelně snižuje spotřebu paliva a emise až o 15%.

  3. Pocit tepla až o 30% rychleji.

  4. 180 CFM teplé proudění vzduchu.Poznámka:

  1. Prosím, dovolte 1-3cm (0.4-1.18") rozdíly vzhledem k ruční měření a mírné barevné variace pro různé nastavení zobrazení.

  2. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty