2020 pro Hino Diagnostické EXplorer 2 pro Hino DX2 v1.1.20.1 v1.1.19.9 + Troubleshootings Databáze + Keygen Activator 2020 pro Hino Diagnostické EXplorer 2 pro Hino DX2 v1.1.20.1 v1.1.19.9 + Troubleshootings Databáze + Keygen Activator 2020 pro Hino Diagnostické EXplorer 2 pro Hino DX2 v1.1.20.1 v1.1.19.9 + Troubleshootings Databáze + Keygen Activator

2020 pro Hino Diagnostické EXplorer 2 pro Hino DX2 v1.1.20.1 v1.1.19.9 + Troubleshootings Databáze + Keygen Activator

1 142.30 Kč
Skladem
w2702

Štítky: comon rail, seagat, hino, xiaom 3, zahájení truck, im608 pro, actia diag, kočka et3, haynes workshop pro, kamion hino.

 • Značka: EPC4U

  pro Hino Diagnostické EXplorer 2 pro Hino DX2 + Troubleshootings Databáze + Keygen Activator

  Upozornění: pokud zvolíte odkaz ke stažení, nebudeme posílat cd znovu, budeme naplnit špatné sledovací číslo, to traking číslo nemůže být sledována. poté, co jsme se poslat vám odkaz, my nepřijímáme žádné náhrady důvodu, můžeme ujistěte se, že můžete stáhnout. prosím, pečlivě přemýšlet, než budete platit. pokud nevíte, jak stáhnout a nainstalovat, prosím, kontaktujte mě, já vám pomůže přes teamviewer.

  systém : windows 7,8,10 32bit a 64bit

  jazyk : Čínština, Japonština, angličtina, španělština, Thajština, ruština, francouzština, Indonéština, Vietnamština

  verze : 1.1.19.9 NEBO 1.1.20.1

  verze databáze : 2.9.19.0 NEBO 2.1.20.0

  Upozornění: musíte odpojit internetu, když začnete spustit tento software, pokud ne, nelze jej spustit. poté, co to běží, můžete se připojit k internetu.

  K dispozici regionů - DEF, JPN, USA, CAN, AUS, CHN, ESP, NZL, KOL, CHL, HKG, TWN, GBR, IRL, PAKTU o stabilitě a růstu, THA

  pro HINO DX2 předmluva

  Jejich použití rozšířit, rok po roku, spolu s pokroky v elektronické řídicí systémy samy. Když tam je selhání systému, existuje několik případů, v nichž okolností problém může být posuzována podle oka, jako je tomu v případě konvenční mechanické ovládání. Většina poruch, včetně elektrických obvodů přestávky, šortky, apod., jsou ty, které nemohou být vidět.

  Ve většině případů, když elektronické ovládání-vztahující se k poruše ECU (Elektronická Řídící Jednotka) ovládání systému může určit, jaký typ selhání došlo prostřednictvím self-diagnóza. Nicméně, to je není schopen vykazování těchto informací ve formě srozumitelné pro člověka, jako přesně vědět, jaký máte typ porucha vyskytla a v němž systém.

  pro HINO DXII (dále jen "DXII") čte selhání informace z ECU v systému, kde došlo k selhání, a pak se zobrazuje postup řešení potíží tak, aby jeho poloha může být vyzdvižena. Kromě informace o selhání, DXII také čte informace, které ECU používá k ovládání systému, jako jsou hodnoty uznávané různé senzory, pohon ovládání státy, nastavení systému. DXII můžete zobrazit informace, jako raw data, nebo v diagramech. Kromě toho, DXII je možné změnit jednotlivé systémy windows.

  Proto, DXII byl vyvinut jako obecné ECU konfigurační nástroj, a tím, že pochopení své vnitřní mechanismy a používat to správně, je možné spravovat elektronické řídicí systémy pro Hino produkty rychle a efektivně.

  Konvenčně, aby bylo možné uspokojit velké množství potřeb a různých zemí, předpisy, atd., tam byly samostatných řídicích jednotek pro každé vozidlo, velikost v každém trhu, takže je nutné skladovat obrovské množství typů Ecu jako rezervní díly.

  S DXII, motor control program může být napsán na prázdný ECU, takže počet typy ECU, které musí být zásobený, je dramaticky snížena.

  Kromě toho, ECU již musí být nahrazen v případě, kdy výrobce uvolní aktualizované údaje. Rychlé aktualizace může být prováděna přeprogramováním ECU přes DXII, což vede k žádné odpadní produkty vyrábí.

  Systém vedení je napsán tak, že někdo pouze střední úroveň znalosti může plně pochopit vnitřní mechanismy obavy v práci jsou pomocí DXII pro. Spíše než jen ukládání znalosti, prosím, zapamatovat si informace uvedené v pokynech prostřednictvím hands-na použití DXII

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty