Multifunkční Přenosná Čistička Vzduchu USB Dobíjecí UV-C Sterilizátor Ozonu Ionizátor Vzduchu Deodorant Osvěžovač vzduchu pro Auto Domů Multifunkční Přenosná Čistička Vzduchu USB Dobíjecí UV-C Sterilizátor Ozonu Ionizátor Vzduchu Deodorant Osvěžovač vzduchu pro Auto Domů Multifunkční Přenosná Čistička Vzduchu USB Dobíjecí UV-C Sterilizátor Ozonu Ionizátor Vzduchu Deodorant Osvěžovač vzduchu pro Auto Domů Multifunkční Přenosná Čistička Vzduchu USB Dobíjecí UV-C Sterilizátor Ozonu Ionizátor Vzduchu Deodorant Osvěžovač vzduchu pro Auto Domů Multifunkční Přenosná Čistička Vzduchu USB Dobíjecí UV-C Sterilizátor Ozonu Ionizátor Vzduchu Deodorant Osvěžovač vzduchu pro Auto Domů Multifunkční Přenosná Čistička Vzduchu USB Dobíjecí UV-C Sterilizátor Ozonu Ionizátor Vzduchu Deodorant Osvěžovač vzduchu pro Auto Domů

Multifunkční Přenosná Čistička Vzduchu USB Dobíjecí UV-C Sterilizátor Ozonu Ionizátor Vzduchu Deodorant Osvěžovač vzduchu pro Auto Domů

510.29 Kč 367.40 Kč
Skladem
w238

Štítky: vzduchový filtr mi, vzduch purifi, air wick, uv led čistička vzduchu, rozpouští ozonu metr, ultrafialové usb, lampa usb, xiaomi steril, air vent cleaner, auta na vzduch freshner.

 • Průměrná Životnost (hod): /
  Color Temp(K): /KK
  Napětí: 6V
  Typ Položky: Ultrafialové Lampy
  Značka: VKTECH
  Certifikace: NIC
  Původ: KN(Původu)
  Světelný Tok: / lm
  Funkce: vzduch
  Záruka: /
  Číslo Modelu: Čistička Vzduchu

  Q2 Multifunkční Přenosná Čistička Vzduchu USB Dobíjecí UV-C Sterilizátor Ozonu Ionizátor Vzduchu Deodorant Osvěžovač vzduchu pro Auto Domů

  Popis:

  Výrobek je krásný a jednoduchý vzhled.To může být sterilizováno zdarma zvedání ultrafialové lampy.Je rotující díry na konci svítilny.To může být použit, když je ruka-konat sterilizátor otevřen.Když je zavřel a otevřel, to může dýchat čerstvý vzduch přes vestavěný vnitřní stroj.Velikost a objem splňovat ergonomický design

  S pomocí proudění vzduchu oběhu, znečištěného vzduchu a virus je nasáván do sterilizace sklad ze dna, a DNA nebo RNA, molekulární strukturu a virus je očištěna a dezinfikována pomocí záporných iontů ultrafialové lampy, což má za následek smrt růstu buněk nebo regenerativní buňky, tak, aby bylo dosaženo 99% sterilizace a dezinfekce efekt.

  UV sterilizátor

  253,7 nm UV-C světlo používá se pro sterilizaci.UV lampa zdroj se používá k dezinfekci musí být schopen produkovat sterilizace UV lampa s ozáření hodnota až do národní normy.

  Když napětí dezinfekce UV lampa 3,7 V, relativní vlhkosti prostředí 60% a teplota 20 ℃, napájení UV lampy je 2,5 W a intenzita UV lampa by neměla být menší než 70 μ w / cm 2. Speciální uv lampa je měřena při použití vzdálenost.

  Generátor ozonu

  Vlnové délky ozon dezinfekce je 185nm, bez jakýchkoliv dalších pomocných surovin a doplňkových látek, které řeší problém sekundární znečištění reziduí v dezinfekční prostředek dezinfekce, a eliminuje opakované čištění po dezinfekci.V procesu dezinfekce, ozonu modul zařízení produkuje určité množství ozonu.V relativně uzavřeném prostředí, to má rovnoměrné šíření, dobré otevřenost a propustnost, dosažení cíle všestranné, rychlé a efektivní dezinfekci a sterilizaci.Kromě toho, vzhledem k jeho široké spektrum sterilizace, nejen, že může zabít celou řadu mikroorganismů, jako jsou rozmnožování, výtrusy, viry, houby a prvoky, ale také zničit Botox A toxiny a Rickettsia, atd., ale také má silný funkci odstranění plísní, rybí, páchnoucí a jiné vůně.

  Ionizátor vzduchu

  Čištění vzduchu, záporných iontů sama o sobě má negativní náboj, ukazuje negativní elektřiny, když negativní ion splňuje prachu a jiných částic ve vzduchu, pozitivní a negativní sbírat, tak, aby se hromadit prach a další látky, zvýšení hmotnosti prachu, a tak dále, a učinit z něj přistát na zemi.

  Ke zlepšení spánku, anion je přírodní faktor, který má dobrý vliv na zlepšení spánku.To je ideální volbou pro každodenní zdravotní péče s cílem zlepšit jejich imunitu a samoléčící schopnosti.

  Funkce:

  1. Sterilizace efekt: 99.99%

  2. Dlouhá životnost a velká odolnost

  3. Efektivní kontrolu roztoče

  4. Vynikající a malý, snadno se přenáší

  5. Hliníkové slitiny průmyslový design, silný smysl vědy a techniky

  6. Rozsah použití: automobily, ložnice, vestavěné skříně, skladovací prostory, kuchyně, koupelny a jiné malé plochy

  Specifikace:

  Model: Q2

  Pracovní napětí: 3.7 V

  Vstupní proud: 5V / 1A

  Nabíjecí port: Micro USB

  Kapacita baterie: 2000mAh

  Výkon: 10W

  Nabíjení: cca 3 hodiny

  UV lampa výkon: 2,5 W UV-C

  Životnost baterie: 3 hodiny

  Použitelný prostor: 0-5m2

  Barva těla: Stříbrná, Černá

  Materiál: hliníkové slitiny + ABS

  Velikost: 185 * 68 * 68 mm/7.28*2.68*2.68"

  Operace klíč:

  1: Stiskněte a držte tlačítko osvětlení po dobu 3 sekund a červené světlo bude blikat zastavit ozón, ultrafialové sterilizátor režimu.

  2: Klepněte na tlačítko O2 se obrátit na ionizor režimu.

  3: indikátor Napájení.

  4: Micro USB nabíjecí rozhraní

  Použití metody:

  1. Rotační horní kryt, může být zrušena k provedení sterilizace a dezinfekce pro odstranění pro 10 až 20 sekund.

  2. Rukou vytáhněte UV dezinfekční lampu.Prosím, zanechte ozařování oblasti, kdy je lampa zapnutá; konvenční ozařování se používá k odstranění pro bezproblémové sterilizace s přímým záření a ozonu.

  3. Skryté dezinfekce, vzduch je vdechován ze dna, dezinfikovat světelný zdroj s vestavěnou uv lampou, a čerstvý vzduch je výstup z vrcholu po anion čištění, takže vzduch, bezpečnější a svěžejší.

  Pozornost:

  1. Dlouhý čas expozice UV způsobí popáleniny na lidské oči a kůži; před použitím, potvrzují, že lidé a zvířata v prostoru opustit místo.

  2. Prosím, zanechte ozařování oblasti poté, co je světlo, přímé ozařování je nejúčinnější způsob, jak odstranit .

  3. To je navrhl, že dobu sterilizace by měla být více než 20 minut každý čas; to je lepší, aby více se pohybovat ozařovací pozice ve stejném prostoru.

  4. Po sterilizaci, prosím, vyvětrejte prostor rozptýlit zápach plynu generovaného po sterilizaci.

  5. Před více používat v pozdějším období, lampa trubice může být otřít brýle, hadřík, nebo speciální tkaniny, s dlouhotrvající dezinfekční účinek.

  6. Vyhněte se přímému slunečnímu záření, větru a zdroj tepla.

  Poznámka:

  1. Tam může být trochu velikost odchylky vzhledem k ruční měření, různé metody měření a nástroje.

  2. Obrázek nemusí odrážet skutečnou barvu položky, protože různé fotografování světlo, úhel a zobrazení na monitoru.

  1 X Čistič Vzduchu

  [relateproductdetail/]

 • Recenze (1)

  • Gallegossantosdaniel

   아주만족합니다

  Napsat recenzi

Související produkty