ERMAKOVA 6.7 cm Vysoký Mini Crystal Peníze Strom Bonsai Styl, Bohatství, Štěstí Feng Shui Přinést Bohatství, Štěstí Domova Dárek k Narozeninám ERMAKOVA 6.7 cm Vysoký Mini Crystal Peníze Strom Bonsai Styl, Bohatství, Štěstí Feng Shui Přinést Bohatství, Štěstí Domova Dárek k Narozeninám ERMAKOVA 6.7 cm Vysoký Mini Crystal Peníze Strom Bonsai Styl, Bohatství, Štěstí Feng Shui Přinést Bohatství, Štěstí Domova Dárek k Narozeninám ERMAKOVA 6.7 cm Vysoký Mini Crystal Peníze Strom Bonsai Styl, Bohatství, Štěstí Feng Shui Přinést Bohatství, Štěstí Domova Dárek k Narozeninám ERMAKOVA 6.7 cm Vysoký Mini Crystal Peníze Strom Bonsai Styl, Bohatství, Štěstí Feng Shui Přinést Bohatství, Štěstí Domova Dárek k Narozeninám ERMAKOVA 6.7 cm Vysoký Mini Crystal Peníze Strom Bonsai Styl, Bohatství, Štěstí Feng Shui Přinést Bohatství, Štěstí Domova Dárek k Narozeninám

ERMAKOVA 6.7 cm Vysoký Mini Crystal Peníze Strom Bonsai Styl, Bohatství, Štěstí Feng Shui Přinést Bohatství, Štěstí Domova Dárek k Narozeninám

447.57 Kč 290.97 Kč
Skladem
w23677

Štítky: bonsai, quartz strom, hmyz pasti, feng shui figurka, výzdoba feng shui, peníze strom, feng shui, falešné peníze, ROSTLINA, pixiu prsten.

 • Značka: Ermakova
  Další: bytové dekorace, doplňky,home decor
  Typ: Feng Shui,Pryskyřice šperky,Peníze Strom
  Téma: strom
  Povrchové technologie: Malba, kolorovaná kresba, Barvy, dekorace
  Styl: Tradiční Čínská
  Materiál: Pryskyřice

  Téma: Peníze strom figurka Materiál: Krystal(listy)+Pryskyřice(kmen stromu a peněženku) Barva: Žlutá,Fialová,Zelená,Barevné Čistá Hmotnost: 0.35 kg/ks(odhad) Výška: 17cm/6.7" průměr Základny: 7 cm/2.7" obsah Balení: 1 x peníze strom figurka Rysy: 1. Listy jsou vyrobeny z křišťálového materiálu, který je třpytivé,průsvitné a krásné ; 2. To je také nazýván vrtí štěstí strom, který je poklad strom podle pohádky.Bude to pršet peníze, jakmile jste šprýmař. Dát peníze strom doma nebo v kanceláři,to znamená, kolik peněz v příštím roce; 3. Můžete zkusit své nejlepší, aby se uvolnily dráty železné, na větev, aby se strom kvete; 4. Budeme pack nich s dvěma vrstvami bublinkové sáčku, aby chránit jej; 5. To je velmi dobrý dárek t o přátele,příbuzné atd. vyjádřit přání všeho nejlepšího.

  1. Pokles lodní dopravy a velkoobchodní objednávky jsou podporovány. Velkoobchodní objednávky: prosím, laskavě kontaktujte nás, aby si velkoobchodní ceny. Drop shipping objednávky: prosím, laskavě nechat poznámek drop shipping objednávky v pořadí,takže naše colleauge mohl vidět, že a nebude obsahovat fakturu a naše ukládání informací, atd.. 2. Jak mám dělat, když zboží je rozbité nebo vadné nebo méně, nebo se mi to nelíbí? Prosím, laskavě kontaktujte nás nejprve, než psát recenze, nebo otevření sporu. Můžeme vrácení peněz, nebo odeslat nové položky k vám. 3. Je tam nějaký celní daň? To je základní povinnost občanů platit daně podle místních právních předpisů. Prosím platit celní daň podle místní politiky.Díky!!!

 • Recenze (1)

  • Blurae03

   The amount of AED 30 has been paid here for shipping knowing that you paid shipping when the order was made

  Napsat recenzi

Související produkty