Kawasaki 6U Badminton Raketa Profesionální Super Lehký Ofenzivní Typ Vysoké Grafitová Badmintonová Raketa Pro Školení Kawasaki 6U Badminton Raketa Profesionální Super Lehký Ofenzivní Typ Vysoké Grafitová Badmintonová Raketa Pro Školení Kawasaki 6U Badminton Raketa Profesionální Super Lehký Ofenzivní Typ Vysoké Grafitová Badmintonová Raketa Pro Školení Kawasaki 6U Badminton Raketa Profesionální Super Lehký Ofenzivní Typ Vysoké Grafitová Badmintonová Raketa Pro Školení Kawasaki 6U Badminton Raketa Profesionální Super Lehký Ofenzivní Typ Vysoké Grafitová Badmintonová Raketa Pro Školení Kawasaki 6U Badminton Raketa Profesionální Super Lehký Ofenzivní Typ Vysoké Grafitová Badmintonová Raketa Pro Školení

Kawasaki 6U Badminton Raketa Profesionální Super Lehký Ofenzivní Typ Vysoké Grafitová Badmintonová Raketa Pro Školení

1 364.94 Kč 1 092.03 Kč
Skladem
w23632

Štítky: pérák, badminton yonex, badminton raketa, itel p36 pro, li ning mužů, stropní skleněné svítidlo, padel tenis, badminton kawasaki, badminton raketa taška, raketa.

 • Hrát Zařazení: Útok Typu (Těžký Tip A Pevný Prut)
  Tyč: 30T High Modulus Grafit
  Délka (cm): 675+/-1mm
  Hmotnost (g): W1(≤80g)
  Vhodné pro: Středně pokročilé hráče
  Značka: Kawasaki
  Napětí: 18~35lbs
  Struny Průměr: N
  Rám: 24T High Modulus Grafit
  Číslo Modelu: Super Lehký 588
  Rukojeť materiál: PVC
  Pól: Vyrobena z uhlíkových vláken
  Bod Rovnováhy: 305+/-2mm
  Vysoce Elastická Tyč: 7.0 mm Tenký Prut
  barva: Červené, zelené,Zelená, bílá
  Tlumení Rukojeti: Ano
  Vhodný Přehrávač: Amatérské Intermediate
  Raketa Rukojeť Tloušťka: S5(3.624 Inch)
  Hřídel Materiál: uhlík
  Řetězce Funkce: N
  Doporučuje Vytáhnout Liber: 28 lbs (Vysoké Libra Professional)
  Raketu Tvrdost: středně
  Hmotnost Rakety: 74+/-2g

  Balíček Zahrnuje

  1. Badminton Raketa*1 kus (bez výpletu) nebo Badminton Raketa*1 kus (se zmást tím, Kawasaki KSB-65TI řetězec)

  Pokud se chcete dostat to navlečené, prosím, aby ten, "podlehnout" a pak jsme si to navlékl na vás. Výchozí hodnota je Kawasaki KSB-65TI řetězec a 24 LIBER , Nebo můžete zanechat vzkaz s vaší další žádost k nám.

  Pokud chcete, aby Ostatní řetězce, a aby s raketou spolu Kawasaki string

  2. Zdarma Badminton raketa plné krytí *1

  1. Profil křídla rámová konstrukce může přinést vyšší rychlost pro responsing a více flunet 2. Stabilní raketa je tričko , které kombinuje s profil křídla rámové konstrukce, nechal hráči ovládat zasáhnout koule přesně 3. Tyč je vyrobena z uhlíkových vláken, a hřídel je tenký prut 7,0 mm v průměru 4. Nízká odolnost proti větru 's cone kryt 5. Soild dřeva tlumení rukojeti 6. Rakety malba je plná hravých a affinity, která umožňuje dětem padat v lásce s sportovní

 • Recenze (4)

  • Zenius112

   I have not received the order. Please refund me

  • Adam Dc1

   For its price just a bomb racket. The enemy said? That she's beating the strongest laugh. (Compared from superlight 680, superlight 6800 and superlight L3) there are problems on the grid, but I think if I get used to her a little, then everything will be fine.

  • Kimusigiem

   racket is very nice and liked very much. I would recommened the seller.

  • Loudner Fo Life22

   Sent and delivered quickly. Racket in a case and carton. In the hand lies not bad, in the game has not yet experienced, but the coating of colored enamel in quality is significantly inferior to my rackets Yonex Astrox 99. On the tee through the enamel is visible graphite and the graphite itself has not satisfactory polishing, which is noticeable on the enamel. I hope this does not affect the game characteristics of the racket.

  Napsat recenzi

Související produkty