Kyslík Inhalátor Regulátorem Tlaku, Průtokoměrem Výstup vnější Závit G5/8-14 (CGA-540) C6UE Kyslík Inhalátor Regulátorem Tlaku, Průtokoměrem Výstup vnější Závit G5/8-14 (CGA-540) C6UE Kyslík Inhalátor Regulátorem Tlaku, Průtokoměrem Výstup vnější Závit G5/8-14 (CGA-540) C6UE Kyslík Inhalátor Regulátorem Tlaku, Průtokoměrem Výstup vnější Závit G5/8-14 (CGA-540) C6UE Kyslík Inhalátor Regulátorem Tlaku, Průtokoměrem Výstup vnější Závit G5/8-14 (CGA-540) C6UE Kyslík Inhalátor Regulátorem Tlaku, Průtokoměrem Výstup vnější Závit G5/8-14 (CGA-540) C6UE

Kyslík Inhalátor Regulátorem Tlaku, Průtokoměrem Výstup vnější Závit G5/8-14 (CGA-540) C6UE

588.18 Kč 488.28 Kč
Skladem
w23618

Štítky: manometr kyslík, kyslík concentator lékařské, tlak kyslíku, akvárium kyslík, průtokoměr univerzální, průtokoměr kyslíku, maska kyslíku lékařské, lambda-regulátor tlaku, regulátor kyslíku, průtokoměr kyslíku.

 • Značka: Shanwen
  Materiál: Z Nerezové Oceli
  Certifikace: NIC
  Číslo Modelu: C6UE9FF100999
  Původ: KN(Původu)

  G5/8-14 CGA540 Kyslíku Regulátor Tlaku O2 Redukční Ventil průtokoměr Kyslíku Inhalátor Plynu Regulátor CGA-540

  Vlastnosti:

  1.Hlavní funkcí je podporovat zásobování kyslíkem systém v centru pro nouzové použití.

  2.Přijímá přesné řezání, aby zajistily přesnost a tolerance každé části,který je vybaven kyslíku metr příslušenství,které je pohodlné a praktické.

  3.Jemné zpracování a kvality,není snadné rez nebo slábnout,dlouhá životnost.

  4.Plyn je speciálně filtrován a zvlhčován, aby v podstatě odstranit nečistých látek na kyslík,takže kyslík více pohodlné a bezpečné.

  5.Kyslík inhalátor dekomprimuje high-tlak plynu v ocelových válců do nízkého tlaku kyslíku přes pružina pístu pro lidské dýchání.

  6.S kompletní příslušenství a snadné použití,uživatelsky příjemný design,non-toxické a bez zápachu.

  Specifikace:

  Název produktu: Bóje typu·kyslík inhalátor

  Vstupní tlak:

  Výstupní tlak: 0.25 Mpa

  Průtok rozsah nastavení: 1-10 L/min

  Bezpečnostní ventil: 0,5 Mpa automatické výfuku

  Importované závitu: G5/8-14 (CGA540)

  Výstupní závit: M12x1

  S přílivem láhev zařízení

  Velikost:32x21x9.5cm

  Množství:1ks

  Materiál:Slitina Zinku

  Balíček zahrnuje:

  1* lambda-regulátor (s kompletním příslušenstvím)

  --------------

  Aplikace

  Především podporuje přívod kyslíku v komunitním centru, který se používá pro inhalaci kyslíku a hypoxii příznaky pro inhalace kyslíku, vědecké výzkumné instituce, průmyslové a těžební inhalace flow control zařízení. Kyslík inhalátor má přesný průtok, což je pohodlné a bezpečné pro použití. Je nezbytné zařízení pro přívod kyslíku

  Pracovní princip

  Role kyslíku inhalátor je poskytovat kontinuální konstantní tlak a průtok kyslíku pro pacienta použít. Láhev plug-in kyslíku inhalátor používá vlastní dekompresní zařízení pro snížení vysokého tlaku (tlaku 15Mpa, když láhev je plná) v kyslíkové láhve pro nízký tlak vhodné pro lidské tělo (0.2~0,2 Mpa), a pak výstup je pro lidské tělo po smáčení vodou . Vstupní tlak wall-plug kyslíku inhalátor je 0,2~0,4 Mpa, takže to nemusí být dekomprimován, a mohou být přímo výstup pro lidské tělo.

  Způsob provozu:

  1. Přidá se destilovaná voda na zvlhčování cup. Hladina vody v láhvi by neměl být vyšší než horní přívod vody, ale ne nižší než spodní vody. Je zakázáno používat fyziologický roztok místo.

  2. Před vložení inhalátoru do kyslíku terminál zásuvka, nastavení průtoku by měl být spínač vypnutý, a směr kyslík rychlý zástrčka by měla být upravena, a pak rychlý zástrčka by měla být vložena do otvoru kyslíku svorkovnici. Když uslyšíte zvuk "klik" a vidět kyslíku terminálu, Když objímka zásuvky snímky automaticky, to znamená, že rychlé plug a kyslíku terminálu zásuvky jsou připojeny a zajištěny.

  3. Vložit přívod kyslíku do kyslíku konektor před dodáním kyslíku, a pak otočte nastavení průtoku přepínač proti směru hodinových ručiček otočit o původu, tak, že plovák stoupá pomalu (rozsah řádek zarovnán se středem plováku je tok čtení, jednotkou je l/min) , přívod Kyslíku může být upravena podle potřeby.

  4. Během kyslíku procesu inhalátor, je-li voda v inhalátoru láhev je nižší než vody, průtokový spínač seřízení by měly být uzavřeny v době, zvlhčený láhev by měla být odšroubovat, a destilované vody by měly být přidány podle požadavků Článku 1 této položky. Šroub na inhalátor láhev, aby i nadále zásobování kyslíkem.

  5. Když inhalátor je zastaven, zdroj vzduchu, inhalátoru by měla být vypnuta, pokud to musí být odstraněny, inhalátor by měl být držen v ruce, a pak se odstraní (odblokování metodou různé kyslíku terminálu zásuvky se vysvětluje tím, inženýrství instalace jednotky), a pak Poté, co voda v láhvi je čistit a dezinfikovat, uložte ji v non-korozivní a dobře větrané místnosti).

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty