RD6006 RD6006W Modul Buck Měniče Napětí Voltmetr S06A Případě, 60V/6A DC Napětí USB WiFi Proud Step-down Napájecí zdroj 30% RD6006 RD6006W Modul Buck Měniče Napětí Voltmetr S06A Případě, 60V/6A DC Napětí USB WiFi Proud Step-down Napájecí zdroj 30% RD6006 RD6006W Modul Buck Měniče Napětí Voltmetr S06A Případě, 60V/6A DC Napětí USB WiFi Proud Step-down Napájecí zdroj 30% RD6006 RD6006W Modul Buck Měniče Napětí Voltmetr S06A Případě, 60V/6A DC Napětí USB WiFi Proud Step-down Napájecí zdroj 30% RD6006 RD6006W Modul Buck Měniče Napětí Voltmetr S06A Případě, 60V/6A DC Napětí USB WiFi Proud Step-down Napájecí zdroj 30% RD6006 RD6006W Modul Buck Měniče Napětí Voltmetr S06A Případě, 60V/6A DC Napětí USB WiFi Proud Step-down Napájecí zdroj 30%

RD6006 RD6006W Modul Buck Měniče Napětí Voltmetr S06A Případě, 60V/6A DC Napětí USB WiFi Proud Step-down Napájecí zdroj 30%

1 124.43 Kč 787.15 Kč
Skladem
w2350

Štítky: rd6006, rd6012w, ac ampermeter, měřič napájení wifi, usb voltmetr, 1502DD, dps5020, dps5020 napájení, psí podsady, dc dc.

 • Rozsah Měření: 60V/6A
  Certifikace: CE
  Číslo Modelu: rd6006
  Rozměry: 16*7*6 cm
  Napájení: DC
  Značka: JUANJUAN
  Třída Přesnosti: Normální
  DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  Typ Displeje: Pouze Digitální
  Původ: KN(Původu)
  Provozní Teplota: Normální

  RD6006 RD6006W Modul Buck Měniče Napětí Voltmetr S06A Případě, 60V/6A DC Napětí USB WiFi Proud Step-down Napájecí zdroj 30%OFF

  S06A

  RD6006 a RD6006W

  RD6006 a RD6006W

  1.1 Základní Funkce

  ·klávesnice + enkodér, potenciometr kombinace nastavení

  ·2,4 palcový HD barevný displej

  ·Nabíjení baterie speciální rozhraní

  ·Údaje rychlé ukládání a vyvolání

  ·Nový software pro PC

  ·Wi-Fi připojení k internetu, Telefon APP ovládání 1.2 Panelu Popis 1.2.1 Přední panel

  A: tlačítko Napájení

  B: Druhé funkce tlačítka

  C: Rychlé ukládání tlačítko

  D: Aktuální/nadproudová ochrana hodnotu nastavení

  E: Napětí/přepětí ochrana hodnotu nastavení

  F: Micro USB rozhraní

  G: Napájení výstup záporná elektroda

  Baterie nabíjení záporné elektrody

  H: Baterie nabíjení kladné elektrody

  Já: Napájení výstupní kladná elektroda

  J: Výstup spínače

  K: enkodér, potenciometr/Zrušit tlačítko

  L: Směr tlačítko

  M: Potvrdit tlačítko

  N: klávesnice

  O: Screen

  1.2.2 Zadní panel

  P: Input fuse

  Q: Výstupní pojistka

  R: zdroj Napájení vstupní rozhraní

  S: Vnější teplotní snímač, rozhraní

  T: CR1220 baterie zásuvka

  U: Komunikační modul rozhraní

  V: Ventilátor rozhraní

  POZNÁMKA:

  Napájecí zdroj vstupní rozhraní musí být připojen k 6-70V konstantní DC napájecí zdroj. Vnější snímač kabel (jak je znázorněno vpravo) musí být připojen na externí teplotní senzor rozhraní. Ventilátor rozhraní nemůže být spojen s dalšími fanoušky. Pokud výstupní proud je vyšší než 4A nebo systém teplotě vyšší než 45 ° c, ventilátor začne pracovat, když teplota je nižší než 40 ° c a výstupní proud nižší než 3,9 A, ventilátor přestane pracovat. Když teplota systému je vyšší než 80 ° c, výstup bude vypnut, protože OTP. CR1220 je baterie hodin(Prosím, připravte podle sebe), komunikační rozhraní je speciální rozhraní, prosím, nedělej to připojit na další moduly nebo kabely.

  Můžete vidět Wi-Fi modul(RD6006-W obsahuje) a RS-485 modul na obrázku níže. Pokud budete potřebovat RS-485 pro průmyslové kabelové ovládání, prosím, aby to sám.

  1.3 Provoz Intr odu kce

  Po zapnutí napájení, spouštěcí obrázek, který je zobrazen jako první, pak zadejte hlavní stránku. 1.3.1 Hlavní Stránka

  W: Čas

  AF: Ochrana indikace stavu

  X: Tlačítko tune

  AG: Baterie, indikace nabíjení

  Y: zámek Tlačítek stav

  AH: Baterie související informace zobrazení oblasti

  Z: Komunikační rozhraní

  AM: Vstupní napětí

  AA: Skutečné výstupní napětí

  AL: Výstupní napětí nastavené hodnoty

  AB: Aktuální výstupní proud

  AK: Výstupní proud nastavenou hodnotu

  AC: Výstupní výkon

  AJ: přepětí ochrana hodnoty

  AD: Aktuální datové skupiny

  AI: nadproudová ochrana hodnoty

  AE: Konstantní napětí, Konstantní proud stav

  1.3.2 Provozní Instrukce

  V menu operace, ikona v červené nebo kurzor aktuálně vybrané menu, ikony v modré barvě je nevybrané nabídce, stiskněte klávesu ENTER pro potvrzení stiskněte enkodér, potenciometr zrušit nebo se vrátit, stiskněte směrovou klávesu pro pohyb kurzoru nebo přepnout menu, otočte enkodér, potenciometr pro změnu nastavení, nastavení se automaticky uloží při návratu z menu stránky. Stiskněte a podržte tlačítko 0 a sílu k obnovení továrního nastavení, stiskněte a podržte tlačítko 1 a sílu k obnovení tovární kalibrace hodnoty, stiskněte a podržte tlačítko ENTER a napájení pro vstup do boot režimu.

  1 . 3 . 2 . 1 Nabíjení Baterie Funkce Úvod

  Po zapnutí napájení, na baterii související informace zobrazení prostoru, vnější teplota, kapacita a energie bude smyčka zobrazení. Když je výstupní proud: kapacita, energie automaticky Nahromaděné, a automaticky zrušeno po vypnutí.

  Zelená terminál je připojen ke kladnému pólu akumulátoru a černá svorka je připojena na záporný pól baterie. Po baterie je správně připojený, baterie, indikátor nabíjení se rozsvítí červeně a baterie je připojen. Stiskněte tlačítko ON/OFF pro spuštění nabíjení baterie indikátor nabíjení se rozsvítí zeleně. Když skutečný výstupní proud je nižší než 10 ma, výstup bude vypnut automaticky. Baterie s ochranným palubě nesmí být účtována. Nabíjecí napětí a proud by měl být nastaven na vlastní.

  Důrazně se doporučuje použít originální nabíječku k nabíjení baterie. Existuje riziko požáru a výbuchu během procesu nabíjení. Non-profesionálové by neměli provozovat . 1 . 3 . 2 . 2 Hlavní Stránce Výstupní Napětí a Výstupní Proud Nastavení

  Stiskněte tlačítko " SET " tlačítko pro nastavení výstupní proud hodnotu, můžete použít enkodér, potenciometr pro nastavení výstupní hodnoty přímo, stiskněte směrové tlačítko pro pohyb kurzoru. Samozřejmě můžete použít klávesnici pro nastavení hodnoty, a stiskněte tlačítko "ENTER" pro potvrzení. Pokud jste nastavili špatnou hodnotu, můžete stiskněte enkodér, potenciometr zrušit.

  Stiskněte tlačítko "V-SET" tlačítko k nastavení výstupního napětí hodnota, operace metoda je podobná výstupní proud nastavení.

  Stiskněte tlačítko "SHIFT" + "I-SET" tlačítko nebo "SHIFT" + "V-SET" tlačítko pro nastavení nadproudová ochrana/ přepětí ochrana hodnotu. Způsob ovládání je podobný výstup aktuální nastavení.

  M0 je výchozí data skupinu, když RD6006 je zapnutý, ručně upravit nastavení a automaticky pamatovat na M0 po potvrzení.

  1 . 3 . 2 . 3 Datová Skupina Rychlé Ukládání a Zavolat

  Stiskněte tlačítko " MEM "+klávesnice, tlačítka 1-9, můžete uložit výstupní napětí hodnota, výstupní hodnota proudu, přepětí ochrana hodnotu, nadproudová ochrana hodnotu do příslušné datové skupiny(jak je uvedeno výše), pak stiskněte tlačítko "ENTER" pro potvrzení, nebo stiskněte enkodér, potenciometr zrušit.

 • Recenze (2)

  • Henkaton

   It's still untested.

  • Geraldjanes

   good

  Napsat recenzi

Související produkty