Zdarma Potápění Dlouhé Ploutve Taška Flipper Balení Snadné Přenášení Skladování Taška s Popruhem přes Rameno pro Potápění Šnorchlování Zařízení Zdarma Potápění Dlouhé Ploutve Taška Flipper Balení Snadné Přenášení Skladování Taška s Popruhem přes Rameno pro Potápění Šnorchlování Zařízení Zdarma Potápění Dlouhé Ploutve Taška Flipper Balení Snadné Přenášení Skladování Taška s Popruhem přes Rameno pro Potápění Šnorchlování Zařízení Zdarma Potápění Dlouhé Ploutve Taška Flipper Balení Snadné Přenášení Skladování Taška s Popruhem přes Rameno pro Potápění Šnorchlování Zařízení Zdarma Potápění Dlouhé Ploutve Taška Flipper Balení Snadné Přenášení Skladování Taška s Popruhem přes Rameno pro Potápění Šnorchlování Zařízení Zdarma Potápění Dlouhé Ploutve Taška Flipper Balení Snadné Přenášení Skladování Taška s Popruhem přes Rameno pro Potápění Šnorchlování Zařízení

Zdarma Potápění Dlouhé Ploutve Taška Flipper Balení Snadné Přenášení Skladování Taška s Popruhem přes Rameno pro Potápění Šnorchlování Zařízení

2 866.12 Kč 1 576.37 Kč
Skladem
w23426

Štítky: bóje potápěčská naviják, potápěčské ploutve tašky, prázdné potápění bag, potápěčské vybavení, hliník potápění backplate, Ukotvení Držáku, plavání v bazénu, potápění scuba, BAZÉN, maska a trubice pro šnorchlování.

 • Značka: Yon Sub
  barva: ČERVENÁ/ČERNÁ
  logo: Yonsub
  je-přizpůsobit: Ano
  Typ: BAZÉN
  Použití: Potápění /Šnorchlování/Koupání
  Číslo Modelu: YQ38

  Koupit:

  Všechny naše výrobky by být úplně stejný jako popis, takže si můžete koupit přímo. pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte kontaktovat s námi.

  Zpětná vazba:

  1.Velmi si vážíme vaše 5-HVĚZDIČKOVÝ POZITIVNÍ zpětnou VAZBU. Prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu bez kontaktu s námi.Pevně věříme, že dobrá komunikace může vyřešit jakýkoliv problém, ale ne negativní zpětnou vazbu.

  2.Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat.Naše pracovní doba: 9:00 - 18:00 (Peking Čas GMT+8), pondělí - sobota (víkendy a svátky se nezapočítávají).

  Doprava

  1.Obvykle,položky budou odeslány do 1 pracovního dne.

  2.Obvykle to trvá 15-25 dní do USA, 28-38 dní pro většinu dalších zemí, 40-55 dní do Ruska, Brazílie, Itálie a některých vzdálených zemí.

  3.Celní povinnost je povinnost a odpovědnost každého občana ve vaší zemi, tak kupující by měl být odpovědný za veškeré daně a cla v případě potřeby.

  Politika

  1.Pouze vadný výrobek bude nabídnuta výměna.

  2.Ve všech případech, kupující by měl platit za poštovné, poplatky vrátit produkty pro výměnu nebo vrácení peněz. Vezměte prosím na vědomí, před nákupem.

  3.Kupující musí kontaktovat nás zašle vadné zboží zpět pro výměnu v rámci záruční doba 14 dnů.

 • Recenze (1)

  • Fredisaballer32

   Thank you very much more beautiful than I expected my son will be very helpful thank you very much for your patience with me as I admit I 've been very heavy happy life have you thanks with all my heart

  Napsat recenzi

Související produkty