3KS přenosné Manžeta Ruční Dávkovač Dezinfekce na Ruce Výdej Silikagel Nositelné Dávkovač Čerpadla Náramky Ruku, Zápěstí Kapela 3KS přenosné Manžeta Ruční Dávkovač Dezinfekce na Ruce Výdej Silikagel Nositelné Dávkovač Čerpadla Náramky Ruku, Zápěstí Kapela 3KS přenosné Manžeta Ruční Dávkovač Dezinfekce na Ruce Výdej Silikagel Nositelné Dávkovač Čerpadla Náramky Ruku, Zápěstí Kapela 3KS přenosné Manžeta Ruční Dávkovač Dezinfekce na Ruce Výdej Silikagel Nositelné Dávkovač Čerpadla Náramky Ruku, Zápěstí Kapela 3KS přenosné Manžeta Ruční Dávkovač Dezinfekce na Ruce Výdej Silikagel Nositelné Dávkovač Čerpadla Náramky Ruku, Zápěstí Kapela 3KS přenosné Manžeta Ruční Dávkovač Dezinfekce na Ruce Výdej Silikagel Nositelné Dávkovač Čerpadla Náramky Ruku, Zápěstí Kapela

3KS přenosné Manžeta Ruční Dávkovač Dezinfekce na Ruce Výdej Silikagel Nositelné Dávkovač Čerpadla Náramky Ruku, Zápěstí Kapela

205.61 Kč 141.85 Kč
Skladem
w23348

Štítky: muži dezinfekce na ruce, náramek gel, roztomilé kartáček na zuby, ruku sanatizer dávkovač, dezinfekce vody, náramek silikon, dávkování gel, nůžkový sanitizer, přenosný dávkovač mýdla, ruku saniter držák.

 • Původ: KN(Původu)
  Materiál: Silikonové

  Pokud tam je nějaký problém s použitím produktu, prosím, komunikovat s prodávajícím jako první

  Náramek nový upgrade

  Řemeslo je více vynikající, tvar je krásnější, a to je více pohodlné na nošení. Za účelem zlepšení zkušenosti zákazníků, jsme aktualizovali produkt plíseň. S ohledem na skutečnost, že tam je ještě nějaká zásob ve skladu, staré a nové verze jsou dodávány náhodně v současné době. Pochopte prosím, že budeme dělat lépe s vaší podporou.

  Kombinace tří náramky,každý náramek je zabalen samostatně a doplnit láhev je dána jako dárek.Ekvivalentní tři náramky, tři tašky a tři náplň lahve Poznámka: dvě malé uši náramek jsou upevněny na jednom konci a movitého na druhém konci. Pro každý nový náramek, pohybující port je neděrovaná. Musíte poke malý otvor s lomeným ústa láhev, a pak řez od pevné části, na vrcholu špičaté-ústa láhev, a pak to může být použit hladce.

 • Recenze (3)

  • Gosha Agaev

   A few days of wearing it already broke very flimsy

  • Daifran 35

   Same as the description

  • Luiz Felipe Sb

   Hard to cut hole into, more oozes out underneath bracelet. And gel continues to ooze our once closed.

  Napsat recenzi

Související produkty