Kovové převody box s Elektrickým Motorem Pro jízdní Kola zámek a bankovních zařízení a Plně automatické zařízení Kovové převody box s Elektrickým Motorem Pro jízdní Kola zámek a bankovních zařízení a Plně automatické zařízení Kovové převody box s Elektrickým Motorem Pro jízdní Kola zámek a bankovních zařízení a Plně automatické zařízení

Kovové převody box s Elektrickým Motorem Pro jízdní Kola zámek a bankovních zařízení a Plně automatické zařízení

126.69 Kč
Skladem
w23288

Štítky: přeprava motorových, fc 280sc, 1rpm motor, loď, paluba, zařízení, 5v elektrický motor, 280 motor, marin lodní vybavení, dlouhý dc motor, 350w bezkartáčový, převodový motor n20.

 • Certifikace: ce
  Typ Motoru: DC Brush Gear Motor
  Účinnost: IE 2
  Komutace: Kartáč
  Typ: Převodový Motor
  Konstrukce: Permanentní Magnet
  Točivý moment: 0.55 KG.CM
  továrna majetku: profesionální výrobce
  Výstupní Výkon: 0,5 w
  Číslo Modelu: JGA12-N10
  Klíčová slova: Mini Motor Vodotěsné DC Elektrický Motor
  Název produktu: Mini Motor DC Elektrický Motor Na Kolo
  Použití: Auto
  Jmenovité Napětí: 6V
  Chránit Funkce: Zavřeno
  Typické Aplikace: Kolo
  politika jakosti: život dlouho mainentaince
  Značka: DLOUHÝ
  Trvalý Proud(A): 0,02 A

  JGA12-N10 12V Mini Motor Vodotěsné DC Elektrický Motor Pro Kolo 1.Standardní Provozní Podmínky: 1-1 Jmenovité Napětí: 12VDC 6VDC 3VDC konstantní mezi motorových svorkách 1-2 Směr Otáčení: CW při pohledu od výstupní hřídele na straně 1-3 Provozní Teplota a Vlhkost Teplotní rozsah -10℃~+50℃, Vlhkost 30%~80% rozsah teplot -10℃~+50℃ 1-4 Skladovací Teplota Teplotní rozsah -20℃~+60℃ 2.Podmínky měření: 2-1 Motorových Pozice: místo t vodorovně při měření 2-2 Napájení: Regulované DC napájení 2-3 Životního prostředí, Teploty a Vlhkosti: rozsah Teploty 15℃ až 30℃ Relativní vlhkost 30%a 70% 2-4Power Dodávky: Regulované DC napájení --otáček Bez zatížení: 30rpm do 4200 ot / min 2-5 Aplikace: - Robotiky, Malé Spotřebiče, Fanner, Elektrické Opony; - Lékařské Čerpadlo, chirurgické Nástroje, Lékařské Míchadlo, odstředivé Stroje, Elektrické Ventilu, Servopohonu, lékařské zařízení 2-6 Charakter: - Elektrický motor,nízká hlučnost,nízký proud a žádná jiskra. --Vysoké množství ,malé tělo

  Továrna může nabídnout OEM a ODM , Vítejte Přizpůsobit Výrobek !

  Parametr výrobku :

  Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

  Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

  Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

  Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 5 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

  Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

  Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

  Všechny objednávky bude loď do 1-5 pracovních po zaplacení ověřit .Pls čekat v pacienta.

  China Post mail, není rychlý , Obvykle třeba 15-60days dorazil. Pokud v naléhavé .Pls vybrat DHL/ Fedex/EMS.Můžeme napsat nízká hodnota pro zákazníka, když v nouzi!

  China Post Obyčejné Malé Paket Plus jen můžete sledovat na domácí naší země ,ale to nemá vliv na váš příjem. A Teď www.coronahelp.cz don t umožňují prodávající poslat YanWen, tak to můžete sledovat na dráze.yw56.kom.cn/en-US. Sledování info China Post Obyčejné Malé Paket Plus lze zkontrolovat v pořadí stránek.

  Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

  My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

  Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

  Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům. Cathy :

  QQ : 3001586403

  wechat : cathy88085

  skype: cathy88085 @ hotmail.com

  E-mail : cathy @delší .net

 • Recenze (1)

  • Nata Mjas

   Excellent!!!

  Napsat recenzi

Související produkty