Tlumič shromáždění pro Geely mk King Kong Vidění Emgrand EC7 předního tlumiče montážní Tlumič shromáždění pro Geely mk King Kong Vidění Emgrand EC7 předního tlumiče montážní Tlumič shromáždění pro Geely mk King Kong Vidění Emgrand EC7 předního tlumiče montážní Tlumič shromáždění pro Geely mk King Kong Vidění Emgrand EC7 předního tlumiče montážní

Tlumič shromáždění pro Geely mk King Kong Vidění Emgrand EC7 předního tlumiče montážní

1 264.42 Kč
Skladem
w232

Štítky: čistič ultrason, mobilní telefon odemknout, ODEMKNOUT, king kong hračka, auto bezdrátové x6, kong hračka, cap geely ck, zadní fotoaparát s jackem, esc geely, 2sc3356.

 • Typ Materiálu: Žehlička
  Položka Průměr: 25inch
  Položka Délka: 65inch
  Název Modelu: es7
  Speciální Funkce: tlumení
  Původ: KN(Původu)
  Hmotnost Položky: 5.5kg
  Šířka Položky: 25inch
  Externí Testování Certifikace: CCC
  Položka Výška: 65inch
  Typ: Top Gumy
  Rok: 2019

  Teplé řádku

  Prosím, přečtěte si následující pečlivě před nákupem, Pokud se rozhodnete pro nákup zboží v našem obchodě, jste přijali následující dohody 1. Vzhledem k různé modely aut v různých zemích, prosím, obraťte na obchodníka potvrdit produkty před objednáním, aby se zabránilo rozporům mezi produkty a auta. 2. Vzhledem k širokou škálu autodílů, náhradních dílů, může dojít kdykoliv.Obraťte se prosím na zákaznický servis před nákupem, a potvrďte nákup po ptát, zda je zboží k dispozici.Pokud zboží není k dispozici, prosím, pochopit! 3. Jak pro nákladní nastavení, existuje mnoho druhů autodílů.Nákladní každého produktu je odlišný (nákladní by měla být vypočítána v závislosti na velikosti, hmotnosti a objemu produktu), tak na obecné nákladní dopravy je nyní nastavena.Před nákupem, prosím, zeptejte se na zákaznický servis, jak moc nákladní je!Pokud zákazník objedná více či méně nákladní, budeme vás kontaktovat, věnujte, prosím, nákladní, nebo požádat o vrácení nadměrného nákladu!

 • Recenze (2)

  • Rfaellster

   OK rekamenduyu

  • Fastkevie22

   OK rekamenduyu

  Napsat recenzi

Související produkty