Tuya Smart Home RF WiFi Elektrický Smart, Opony, Rolety, roletové Spínače Hlasové Ovládání Google se Domů Alexa Echo Inteligentní Život Tuya Smart Home RF WiFi Elektrický Smart, Opony, Rolety, roletové Spínače Hlasové Ovládání Google se Domů Alexa Echo Inteligentní Život Tuya Smart Home RF WiFi Elektrický Smart, Opony, Rolety, roletové Spínače Hlasové Ovládání Google se Domů Alexa Echo Inteligentní Život Tuya Smart Home RF WiFi Elektrický Smart, Opony, Rolety, roletové Spínače Hlasové Ovládání Google se Domů Alexa Echo Inteligentní Život Tuya Smart Home RF WiFi Elektrický Smart, Opony, Rolety, roletové Spínače Hlasové Ovládání Google se Domů Alexa Echo Inteligentní Život Tuya Smart Home RF WiFi Elektrický Smart, Opony, Rolety, roletové Spínače Hlasové Ovládání Google se Domů Alexa Echo Inteligentní Život

Tuya Smart Home RF WiFi Elektrický Smart, Opony, Rolety, roletové Spínače Hlasové Ovládání Google se Domů Alexa Echo Inteligentní Život

200.01 Kč 120.04 Kč
Skladem
w23071

Štítky: ios domácí automatizace, spínač tuya, domů smart, zapojen girier, spínač zigbee, přizpůsobit wifi, přepnout wifi, apple homekit spínač, dveře tuya smart, alexa.

 • Stav Sestavy: Ready-to-Go
  Číslo Modelu: WiFi Electric Touch Žaluzie, Závěs, Ovládací Přepínač
  Kompatibilita: Všechny Kompatibilní
  Hlasové ovládání: Kompatibilní s alexa google domov
  Značka: centechia
  Kamery Jsou Vybaveny: No
  Původ: KN(Původu)
  Typ: EU Verze USA

  Popis:

  Vlastnosti:

  Pracuje pro Elektrické Žaluzie

  WiFi závěs spínač může pracovat s chytrými závěsy, elektrické dveře a další zařízení.Zavírání opony po telefonu nebo hlasový příkaz Alexa Echo v noci a otevření ráno na své teplé posteli.

  Nebo otevřete inteligentní garážová vrata na autě s mobilním telefonem, není třeba se dostat z auta a stiskněte spínač, řídit auto přímo do garáže.

  Bezpečné Dotykové Ovládání Spínače

  Tento dotykový závěs přepínač podporuje maximální výkon 2200 W, který může pracovat s většinou smart závěsy s funkcí dálkového ovládání.ABS samozhášecí materiál, bezpečný pro vysoce výkonná zařízení pro domácí použití.Napětí: STŘÍDAVÉ napětí 100 až 250 V.

  APLIKACE Dálkové Ovládání

  Uživatel může použít smartphone na dálku otevřít / zavřít opona nebo elektrické dveře kdykoliv a kdekoliv prostřednictvím aplikace tak dlouho, jako na iOS / Android telefon má 3G / 4G / WIFI síť, vychutnejte si z pohodlí inteligentní život!Aplikace: TUYA Inteligentní.

  Kompatibilní s Amazon Alexa / Google Domov

  Uživatel může ovládat tento závěs motoru přepínat pomocí hlasu přes Alexa / Google zařízení pro zapnutí / vypnutí opony.Snadné ovládání, inteligentní život!

  Plán Plány

  Podporuje max 8 povolit jeden synchronizace / opakovat / odpočítávání časů pro každé zařízení.Přednastavené časovače může pracovat, i když síť není k dispozici, ale zařízení musí zůstat zapnutý.

  Poznámka:

  Naskenovat QR kód QR kód karty, aby si stáhnout aplikaci a přečtěte si uživatelskou příručku.

  Tento Wi-Fi dotykový spínač se musí připojit k novým řádkem.

  Specifikace:

  Typ: Wifi závěs spínač

  Materiál: samozhášecí ABS, tvrzené sklo

  Množství: 1 ks

  Položky barva: bílá / černá

  Napájení: 100-250 V AC

  Jmenovitý výkon: 2200 W

  Wi-fi: IEEE 802.11 b / g / n, 2,4 GHz

  Podporované OS: Android a iOS

  Ke stažení POUŽITÍ: TuYa Smart

  Bezdrátové spotřeba:

  Teplota prostředí: -20-70 ° c

  Certifikace: CE, RoHS, FCC

  Velikost: 8.6 * 8.6 * 0.9 cm / 3.4 * 3.4 * 0.4 "(L * W * H)

  Obsah Balení:

  1 * inteligentní Wifi přepínat

 • Recenze (4)

  • Ustakishievairina

   Montés rapidement , fonctionnent parfaitement à conseiller

  • Sytnik Roman

   Two of the six devices do not work, I'm waiting for them to change or in their default to return the amount /Users/admin/Desktop/IMG _ 3590.JPG /Users/admin/Desktop/IMG _ 3591.JPG

  • Evjlkjng

   Super fast shipping

  • Kenado Willy

   Installed and working well.

  Napsat recenzi

Související produkty