Chytrý telefon ttlock app ovládání bluetooth otisků prstů heslo zámek dveří pro domácí airbnb kancelář, škola, hotel Chytrý telefon ttlock app ovládání bluetooth otisků prstů heslo zámek dveří pro domácí airbnb kancelář, škola, hotel Chytrý telefon ttlock app ovládání bluetooth otisků prstů heslo zámek dveří pro domácí airbnb kancelář, škola, hotel Chytrý telefon ttlock app ovládání bluetooth otisků prstů heslo zámek dveří pro domácí airbnb kancelář, škola, hotel Chytrý telefon ttlock app ovládání bluetooth otisků prstů heslo zámek dveří pro domácí airbnb kancelář, škola, hotel Chytrý telefon ttlock app ovládání bluetooth otisků prstů heslo zámek dveří pro domácí airbnb kancelář, škola, hotel

Chytrý telefon ttlock app ovládání bluetooth otisků prstů heslo zámek dveří pro domácí airbnb kancelář, škola, hotel

2 056.13 Kč 1 028.07 Kč
Skladem
w23021

Štítky: sherlock smart lock, zamykání smart wi-fi, domů smart, zámek smart wi-fi, alexa mini, zámek ttlock, dveře slide, secur zamykání, ttlock, zamykání smart.

 • barva: Černý Nikl
  Zadlabací velikostí: 6068
  Číslo Modelu: YR36BL
  Rukojeť Směrem: Reverzibilní
  Odemknout Metoda: Otisků prstů, Aplikace, kód, M1 Karta, klíč
  Standard Bluetooth: Android 4.3/IOS.7.0 výše
  lockKey: 2 ks Mechanické Klíče a 10 karet
  Materiál:
  Pracovní Napětí: DC6V 4 ks 1,5 V LR6 alialine baterie
  Aplikace:
  Značka: YRHAND
  Název APLIKACE: TT zámek
  Tloušťka Dveří Vyžádání: 38-50 mm,pokud více než 55mm,prosím, kontaktujte nás

  1.Pět-in-one odemknout, Přístup pomocí Bluetooth Aplikace, Otisk prstu , M1 Karty, přístupový kód, Náramek nebo klíčové funkce auto-lock pomůže, pokud jste zapomněli zamknout dveře a anti-peep heslo funkce může chránit váš kód z ukradené 2. (Snadná instalace), snadné-to-následovat instrukce by vám pomoci k instalaci inteligentní zamykání jednodušší. Můžete nastavit rukojeť jako levé nebo pravé straně, jak váš prospěch. 3. (Pohodlné ovládání),a to Prostřednictvím APLIKACE, můžete zkontrolovat, aktivační záznamy, také můžete sdílet dočasný kód/ekey s návštěvníky, chůvy, dům chovatelé, nájemníci, hosté, atd. Podporuje pro Android 4.3 nebo iOS 7.0 výše 4. APP odemknout na dálku, zámek Pracuje s G2 brána pro připojení domácí Wifi sítě. 1. App odemknout dveře na dálku bez ohledu na to, kde jste. 2. Lepší správa klíčů, smazat/ změnit uživatelská hesla/karty/Ekey dálku. 3. Zobrazit protokoly přístup okamžitě. 5.Nouzové baterie back-up, Náš elektronický zámek by poplach, pokud je v nízké baterie. Dalo by se dočasné nabíjení bezpečnostní zámek power bank, nabíječku na telefon-žádné napájecí zdroj s micro-USB portu.

  1.Přístup pomocí Otisku prstu, Bluetooth Aplikace, M1 Karty, přístupový kód, Náramek nebo klíč

  Udělit přístup do svého domova, i když jste pryč.

  Podíl E-klíče a Kódy a vyberte, jak dlouho chcete, je, aby platné bez obav o ztrátu klíče. Ovládání je zcela ve vašich rukou tím, že nastavení času.

  Sledování V Reálném Čase

  Můžete zkontrolovat otevření záznamy snadno prostřednictvím naší aplikace sledovat, co navštívili váš zámek, a když to bylo přístupné. Udržet v bezpečí potřebuje pouze mobilní.

  Podpora Wi-Fi router, aby se odemknout dveře a změnit admin heslo vzdáleně

  Tichý režim

  Zapnutí nebo vypnutí zámku sound, jak se vám líbí. Pokud máte malé dítě, nebo offen vstoupit a opustit tě domů pozdě v noci, můžete nastavit tichý režim pro vaši rodinu.

  Soukromý režim →Průchod Režimu

  Aplikace má přístup ke změně zámek do průchodu režimu, to znamená, že zámek nebude uzavřena, a to zůstane otevřený celou dobu. Pokud nepotřebujete průchod režimu, stačí vypnout průchod režimu z nastavení App.

  Docházky

  To je více než inteligentní home lock, je to dobré pro kanceláře, stejně. Můžete zkontrolovat denní návštěvnost všech zaměstnanců, kteří přístup dveří App, karta nebo heslo. jeho funkce může být zapnout nebo vypnout v nastavení.

  SPECIFIKACE

  Materiál: Pevná slitina Hliníku K dispozici barva: Černá Panel Velikosti: L 240(mm)*60 W(mm) Odemknout metoda: Bluetooth Aplikace, Otisk prstu, M1 Karty, přístupový kód, Náramek nebo klíč Název aplikace: TT zámek Komunikace: Bluetooth 4.0 výše Podpora systém: IOS7.0 nebo Android 4.4 nebo vyšší Baterie životnost: 10000 krát normální otevření( 12 měsíců) Napájení: DC6V, 4 ks alkalické baterie Statický proud: 45Ua Dynamický proud:

  Mechanickým Klíčem Odemknout

  Mechanický klíč a Externí napájení rozhraní jako náhradní v případě, že baterie je mrtvý.

  M1 Smart Card Reader

  Max podpory 150 karet Položka default s 5ks, pokud budete potřebovat více, prosím, kontaktujte nás.

  Scramble Kód

  Aryclic Dotykové Klávesnice Heslo podpora 4-8 digitals Podpora Anti-Vykukující Virtuální Heslo, zadejte, zadat náhodný přístupový kód před nebo po správné heslo, To je vaše dveře zajištěné.

  Soukromí Západka blokovací funkce

  Po stisknutí tlačítka zpět, zamykací klávesa, hlas říká: "dveře jsou zamčené". Běžní uživatelé nemohou otevřít, a pouze správci může dělat to tak,

  Powered by 4 x AAA 1.5 V baterie (není zahrnují)

  Poté, co je napětí nižší než 4,8 v, zámek se automaticky alarm pokaždé, když je otevřen. Po alarm, zámek může být otevřen pro 200 krát.

  Balení obsahuje: Přední panel x 1 Zadní panel x 1 Zadlabací zámek x 1 Smart card x 5 M1 Náramky: 2 x Mechanický Klíč x 2 Šroub Kit x 1, Jak zjistit, zda zámek se hodí vaše dveře, nebo ne? ( (1)Změřte dveře není tloušťky; (2)Měření délky vodicí desky; (3)Změřte šířku vodicí desky. Pokud si nejste jisti ,prosím, kontaktujte a sdělte nám podrobnosti o to přímo!

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty