Salon vysoušeč Vlasů Curl Difuzor Vítr Kudrnaté vlasy artefakt Univerzální Vlasů Nástroj Difuzor DIY sušení hood Salon vysoušeč Vlasů Curl Difuzor Vítr Kudrnaté vlasy artefakt Univerzální Vlasů Nástroj Difuzor DIY sušení hood Salon vysoušeč Vlasů Curl Difuzor Vítr Kudrnaté vlasy artefakt Univerzální Vlasů Nástroj Difuzor DIY sušení hood Salon vysoušeč Vlasů Curl Difuzor Vítr Kudrnaté vlasy artefakt Univerzální Vlasů Nástroj Difuzor DIY sušení hood Salon vysoušeč Vlasů Curl Difuzor Vítr Kudrnaté vlasy artefakt Univerzální Vlasů Nástroj Difuzor DIY sušení hood Salon vysoušeč Vlasů Curl Difuzor Vítr Kudrnaté vlasy artefakt Univerzální Vlasů Nástroj Difuzor DIY sušení hood

Salon vysoušeč Vlasů Curl Difuzor Vítr Kudrnaté vlasy artefakt Univerzální Vlasů Nástroj Difuzor DIY sušení hood

155.77 Kč
Skladem
w22879

Štítky: hoodi, difuzér vysoušeč vlasů hood, kompletní vysoušeč vlasů difuzér, difuzor přenosné vlasy, kapuce ženy, baorun vlasů, spin vítr, big curl, suché vlasy vlasů hood, vír vlasů.

 • Značka: NoEnName_Null
  Materiál: ABS

  Nové hood, upgrade na zahuštění verze, obyčejný vysoušeč vlasů k dispozici, vlasy salon vysoušeč vlasů k dispozici, značka: vysoušeč vlasů k dispozici; [skládání], vysoušeč vlasů k dispozici, [ryby ústa]: vysoušeč vlasů k dispozici, [velké ráže], vysoušeč vlasů k dispozici.

  Jak dlouho vysoušeč vlasů průměr může být použit mezi "3,8 cm-5.8 cm", všechny druhy velké značky, vysoušeče vlasů může být obecně použit (skládací vlasů může být také použit), pokud si nejste jisti, můžete posílat obrázky, aby se poraďte zákaznický servis.

  Doprava

  Položky jsou dodávány z Číny pomocí Letecky, dosah většina zemí v 15-39 pracovních dní. Dodací lhůta závisí na destinaci a další faktory, to může trvá až do 60 pracovních dnů. Pokud si vyberete DHL, UPS, FedEx, Aramex Doprava, některé adresy budou generovat další dálkové příplatků. Budeme vás informovat o platbu před odesláním. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 60 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka.

  O Daňové Údaje

  Kupující je odpovědný za daně účtované jeho/její zemi. Pokud potřebujete jakýkoli doklad nebo fakturu k odbavení, prosím, kontaktujte nás kdykoliv.

  Návrat/ Náhrad

  Máte 7 dní na nás obrátit a 60 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

  Záruka

  Všechny produkty byly kontrolovány a baleny v dobrém stavu před odesláním. V případě, že položka je vadný, prosím, informujte nás do 30 dnů od obdržení, budeme nahradit novou. Žádné Náhrady jsou nabízeny. Kupující musí zaplatit za zpáteční náklady a budeme platit náklady na odeslat.

  Zpětná vazba

  Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli provést až vaše spokojenost.

  To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

  Velmi Důležité

  1. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a naše služby, prosím, chvilku nechte nám pozitivní zpětné vazby s 5 hvězdami.

  2. Když máte jakýkoliv problém, prosím neváhejte a kontaktujte nás, aby si řešení. Musíme se snažit naše nejlepší, aby vám pomohl.

 • Recenze (1)

  • Mfabdulrab

   Amei, coube certinho no meu mini secador. Excelente qualidade e veio muito bem embalado. Recomendo a compra.

  Napsat recenzi

Související produkty