Venkovní Terasa Deštník Základní Hmotnost Sáček odolný proti Povětrnostním vlivům Slunečník Deštník Těžkých Pytlů s Pískem Stát Základnou pro Home Hotel Použití Venkovní Terasa Deštník Základní Hmotnost Sáček odolný proti Povětrnostním vlivům Slunečník Deštník Těžkých Pytlů s Pískem Stát Základnou pro Home Hotel Použití Venkovní Terasa Deštník Základní Hmotnost Sáček odolný proti Povětrnostním vlivům Slunečník Deštník Těžkých Pytlů s Pískem Stát Základnou pro Home Hotel Použití Venkovní Terasa Deštník Základní Hmotnost Sáček odolný proti Povětrnostním vlivům Slunečník Deštník Těžkých Pytlů s Pískem Stát Základnou pro Home Hotel Použití Venkovní Terasa Deštník Základní Hmotnost Sáček odolný proti Povětrnostním vlivům Slunečník Deštník Těžkých Pytlů s Pískem Stát Základnou pro Home Hotel Použití Venkovní Terasa Deštník Základní Hmotnost Sáček odolný proti Povětrnostním vlivům Slunečník Deštník Těžkých Pytlů s Pískem Stát Základnou pro Home Hotel Použití

Venkovní Terasa Deštník Základní Hmotnost Sáček odolný proti Povětrnostním vlivům Slunečník Deštník Těžkých Pytlů s Pískem Stát Základnou pro Home Hotel Použití

267.50 Kč 147.04 Kč
Skladem
w22692

Štítky: slunečník podporu, slunečník, hnědé zahradní deštník, deštník, kontejner deštník, deštník muž heavy duty, zahradní slunečník, domů zahradní deštník, roztomilý slunce deštník, pryskyřice deštník základnu.

 • Typ: Odstín Příslušenství
  Materiál: 600d oxford tkanina
  Číslo Modelu: JJ2025505

  Velikost: 46 x 46 x 15 cm (délka x šířka x výška) (velikost po šití)

  Barva: Černá

  Hmotnost: 0.37 kg

  Materiál: 600D Oxford tkanina

  *1. Odolný materiál: Vyrobeno z vysoce kvalitní tkaniny (600D Oxford PVC), odolný, nebude prasknout nebo trhat, nebude korozi, vodotěsný, slunce-důkaz, tepelně odolné, mrazuvzdorné, studený-odolné, snadno se čistí.

  *2. Speciální design: 2 odnímatelné základny závaží, ergonomický design, snadno se přenáší a nainstalovat, může být složen a uložen, když není používán.

  *3. Těžká břemena se zabránilo překlopení: Každý z těchto deštník ve tvaru pytle s pískem může pojmout až 50 kg písku, když je plně obsazena, prevence deštník od skládkování, a vaše rodina nebude zraněn ani v silném větru a nárazy.

  *4. Snadná instalace: deštník ve tvaru váha pytle je snadné vyplnit s pískem a má velký otvor, aby rychle zaplnit tašku, a pak zabalit tašku kolem deštníku pólu.

  1.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla.

  2.Prosím, dovolte mírné manuální měření odchylka pro data.

  1 * Hmotnost Sáčku

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty