Car Styling Nerezové Oceli, Dveře, Parapet pedál Šoupat Deska pro Chrysler LANCIA Ypsilon 4ks Car Styling Nerezové Oceli, Dveře, Parapet pedál Šoupat Deska pro Chrysler LANCIA Ypsilon 4ks Car Styling Nerezové Oceli, Dveře, Parapet pedál Šoupat Deska pro Chrysler LANCIA Ypsilon 4ks Car Styling Nerezové Oceli, Dveře, Parapet pedál Šoupat Deska pro Chrysler LANCIA Ypsilon 4ks

Car Styling Nerezové Oceli, Dveře, Parapet pedál Šoupat Deska pro Chrysler LANCIA Ypsilon 4ks

309.46 Kč
Skladem
w22626

Štítky: 2018 volvo xc90, lancia thesis, kia šoupat deska, parapet, pohybující se dveře šoupat kia, seenDa, lancia ypsilon interiérové doplňky, car dveře zámek hák krok, ka auto pedály, dveře slide.

 • Původ: KN(Původu)
  Speciální Funkce: Dekorace
  Hmotnost Položky: 0.3kg
  Země/Region Výroba: CN
  Typ Materiálu: Z Nerezové Oceli
  Umístění na Vozidle: Práh Dveří
  Výrobce Číslo Dílu: 28522

  Auto, Dveře, Parapet Šoupat Deska pro LANCIA Ypsilon Popis: 1. Snadná instalace 2. Konkurenční cenu 3. kvalitní 4. 4 ks/set 5. Vyrobeny z Nerezové Oceli 6. Barva :Stříbrná, způsob Instalace: Krok 1 : Prosím, čisté místo s 50% alkoholu, aby se ujistil, žádný prach. Krok 2 : Odstraňte 3m lepidlo na zádech. Krok 3 : Tepelné 3m lepidlo pomocí horkovzdušné pistole. (Tip pro uvedení na s dodávaným 3m páska je teplý rukojeti a kryty to dělá lepidlo na pásce více lepivé a zůstanou na věky!)Krok 4: Instalace produktů na správném místě. Ne umýt své auto do 48 hodin.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty