Mnoho 10pcs Digitální LCD Elektronické Pet Aquarium Teploměr Venkovní Teploty Měřit Nástroje Se Sondou Vodní MTW-0101

Mnoho 10pcs Digitální LCD Elektronické Pet Aquarium Teploměr Venkovní Teploty Měřit Nástroje Se Sondou Vodní MTW-0101

240.71 Kč
Skladem
w2089

Štítky: hygromet, vlhkoměr pokoj, měřič venkovní teploty, vlhké metr, analogové venkovní teploměr, venkovní teplota, thermomet, stanice počasí, vlhké, vlhkost a teplota, vlhkoměr.

 • Použití: Přepínání
  Připojení: Desktop
  Typ Výstupu: NIC
  Výstupní napětí: NIC

  Vlastnosti: Značka: LOOGO Model: MTW-0101 Teplotní rozsah: -50 stupňů až +70 stupňů celsia Přesnost: +/- 1 stupeň Použití prostředí: teplota -5 stupňů až +50 stupňů Rozlišení: 0,1 stupňů Se teplota měří až 70 stupňů naměřená teplota je nízká -50 stupňů Stroj velikost: 55 x 42 x 15 mm Drát dlouhý asi 1m Napájení: 1ks LR44 knoflíkové baterie (Protože air control, baterie není zahrnují) balíček: 10x teploměr (nezahrnuje baterie) přijít s retail box Doprava Čas Tipy: Všechny balíček zaslán E-paket nebo POSTNL doporučeně metoda loď. s sledovací číslo, můžete sledovat balíček tam, kde mrtví. to je bezpečnost v bezpečí nákladu. Dodací doba je asi 15--45 dní. V důsledku různých zemí, politiky a počasí a jiných důvodů. poslal do jiné země ,dodací lhůta bude prostě něco jiného. Má nějaké otázky. prosím, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím ali zprávy. děkuji!!! Zpětná vazba: Opustit negativní zpětná vazba nemůže vyřešit problém. Existuje mnoho, více pozitivních způsobů, jak fázi to o dobré komunikaci Prosím poslal zprávu, aby nám přes www.coronahelp.cz. budeme se snažit, nejlepší vyřešit váš problém. děkuji!!! O Daně: Budeme se snažit v našich silách, aby služba vás. Protože vlastní pravidla se liší v každé zemi, cla a spotřební daně nejsou naše zodpovědnost a my nejsme kvalifikovaní k zodpovězení otázek na toto téma. Prosím, výzkum vaše země tarify a dovozní spotřební daně před nákupem..

 • Recenze (1)

  • Nika 74 74

   Simple but pleasant thermometer for power supply 1 tablet battery. There is an on/off button you need to hold 10 seconds to turn off. All is well. The battery is slightly oxidized can be seen for a long time, but this is not the main thing. Thanks seller!!

  Napsat recenzi

Související produkty