Retro charakter Scrapbooking Šťastný Plánovač/Karty Dělat/Deníku Projektu C177 Retro charakter Scrapbooking Šťastný Plánovač/Karty Dělat/Deníku Projektu C177 Retro charakter Scrapbooking Šťastný Plánovač/Karty Dělat/Deníku Projektu C177 Retro charakter Scrapbooking Šťastný Plánovač/Karty Dělat/Deníku Projektu C177 Retro charakter Scrapbooking Šťastný Plánovač/Karty Dělat/Deníku Projektu C177 Retro charakter Scrapbooking Šťastný Plánovač/Karty Dělat/Deníku Projektu C177

Retro charakter Scrapbooking Šťastný Plánovač/Karty Dělat/Deníku Projektu C177

95.33 Kč
Skladem
w2015

Štítky: sestra razítko, zelená scrapbooking, 2018 2019 kawaii, nůžky scrapbooking, fantazie plánovač, sešity a psací potřeby, strass scrapbooking, základy scrapbooking, tři rok deník, krabice scrapbooking.

  • Materiál: Papír
    Číslo Modelu: C177

    Pokud se vám najít produkty, rozbité nebo chybí, při obdržení zásilky, prosím, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy budeme vám spokojen výsledek! Množství: 45 stránek Skvělý nápad pro vaše scrapbooking/ karty/ obálka. platba: 1). Před uvedením objednávky, prosím, potvrďte podrobnosti s námi, pokud mají nějaké dotazy. 2). Prosím, platit za objednávky do 2 dnů po zadání objednávky. 3). Prosím, ujistěte se, že adresa / telefonní číslo (praktický) / psč nich jsou správné vlevo. Budeme loď zboží po adresu v jejich www.coronahelp.cz. Pokud potřebujete změnit adresu, prosím napište nám, než jsme loď balíček. 4). Nejsme odpovědni za jakékoliv místní clo nebo daň ve své zemi. Doprava zdarma cena nezahrnuje dovozní daň. doprava: 1). Vaše objednávka bude zpracována do 7 dnů po zaplacení. 2) .China Post Air mail obvykle trvá asi 15-40days, aby si vaši adresu (to zabere více času); EMS potřeby 5-10 pracovních dnů; Fedex potřeby 4-8 pracovních dnů, DHL a UPS trvá 3-7 pracovních dnů. 3). Jsme? Re není pro žádné zpoždění objednávky, pokud jsme dodali jim. Vzhledem k tomu, rychlost doručení je mimo naši kontrolu. 4). Žádné dovozní poplatky nebo poplatky jsou kupující? S odpovědností. 5). Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoli lodní problém, my vám poskytne uspokojivou odpověď. Nepředloží diskuse volitelné. Ještě jednou díky!! Zpětnou vazbu: 1) .pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte 5 hvězdiček v konzultaci s námi, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby. Nabízíme jim nejlepší cenu a lepší služby, když mají udělat, aby příště. 2). Prosím, napište nám před odjezdem žádné negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít spor na www.coronahelp.cz. Pomůžeme vám vyřešit problém. Dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém. Chápeme, smutek, mohli-li pořadí pokazí, ale budeme se snažit v našich silách, aby jim spokojeni s výsledky. 3). Staráme se o každého zákazníka, a budeme vždy ochotni pomoci jim. Doufáme, že se dlouhodobý obchodní vztah s nimi!

  • Recenze (0)

    Napsat recenzi

Související produkty