100 mbps Media Konvertor Fast Ethernet Optické Vlákno RJ45 Konektor SC Pro Šasi přepínač ethernet ftth tool kit 100 mbps Media Konvertor Fast Ethernet Optické Vlákno RJ45 Konektor SC Pro Šasi přepínač ethernet ftth tool kit 100 mbps Media Konvertor Fast Ethernet Optické Vlákno RJ45 Konektor SC Pro Šasi přepínač ethernet ftth tool kit 100 mbps Media Konvertor Fast Ethernet Optické Vlákno RJ45 Konektor SC Pro Šasi přepínač ethernet ftth tool kit

100 mbps Media Konvertor Fast Ethernet Optické Vlákno RJ45 Konektor SC Pro Šasi přepínač ethernet ftth tool kit

394.61 Kč
Skladem
w1900

Štítky: konektor rj45, ftth, spínač tkané průmyslové, eth horník, fibre optic tool kit, ftth nástroj, pozadí pro narozeniny, večírek, poe, 10 gb switch, síťový přepínač.

  • Balíček: Ano
    Přenosová vzdálenost: 3 km/20 km na Vlákno;100m Ethernet
    Číslo Modelu: BLY-BQ1F1E-/B20
    Režim komunikace: Full-Duplex & Half-Duplex
    Rychlost: 10/100Mbps
    Vlnová délka: 1310nm/1550nm
    Napájení: DC
    vlákno port: 1 TX/RX SC F-Port
    Elektrická přípojka: 1 RJ-45 E-Port
    Typ Přepínače: Rychlé Přepínání
    Certifikace: ce,RoHS,FCC,CCC
    VLAN: NO
    Vlákno Typ: Single mode a Single vlákno
    Záruka: 1 Rok
    Přenosová Rychlost: 10/100Mbps
    Značka: BLIY

    12V DC Fast Ethernet Optické Vlákno RJ45 SC Konektor Mini Media Konvertor přepínač ethernet ftth vlákno zařízení otdr

    Hlavní Rysy: Podpora přepínání mezi 100Base-TX a 100Base-FX 1*155Mbps full-duplex vlákno port a 1*100M Ethernet port, Každý port má kompletní LED Kontrolka pro instalaci, uvedení do provozu a údržba Podpora 9K Jumbo Packet Support přímé předávání režim, méně času zpoždění Menší spotřeba energie, pouze 1,5 W v plném zatížení Podporu, izolaci, ochranu funkce, dobré zabezpečení dat, Malé rozměry, vhodný pro instalace v různých místech Přijmout nízká spotřeba čipů zajistit dlouhodobý a stabilní provoz

    Specifikace: Standardy IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX/FX IEEE802.3x řízení Toku IEEE802.1p QoS IEEE802.1d Spanning Tree

    Ethernet Port

    Konektor: RJ45

    Rychlost přenosu dat: 10/100M Vzdálenost: 100m UTP Typ: UTP-5E nebo vyšší úroveň Vlákniny Port Konektor: SC/FC/ST/SFP slot přenosová Rychlost: 1.25 Gbps Optická Vlnová délka: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm Vzdálenost: 550m~120km Výkon Zpracování Typ: Store and Forward Jumbo Packet: 9K bajtů Časové Zpoždění: <150µs Napájení typ: externí napájecí zdroj Vstupní Napětí: AC100V~240V 50/60Hz Konektor: DC Zásuvky Pracovní Napětí: 5V Spotřeba Energie: 0,7 W~2.0 W Transmissin Vzdálenost

    Twisted Pair: 100m (CAT5e, CAT6 kabely)

    Muti-mode: 2 km

    Single-mode: 20/40/60/80/100km MTBF 100 000 hodin, Záruka 1 rok Prostředí Skladovací Teplota: -40~70℃ Provozní Teplota: -10~55℃ Relativní Vlhkost: 5-90% ( bez kondenzace) Mechanické Struktury Rozměr: 94×71×26 mm Hmotnost: 0,15 kg Barva: Kovová, Černá

    OEM&ODM

    Podpůrná

    Vezměte prosím na vědomí: 1. Pokud dáváte přednost jiné způsoby dopravy, vítejte, kontaktujte nás .

  • Recenze (1)

    • Takakozinger

      The seller did not send the goods, but Che TWE admitted it

    Napsat recenzi

Související produkty