Knihovna Cube Office Oddíl Regál Dřevěný regál Kancelářský Regál, odkládací polička Dekorace Nábytek Knihovna Cube Office Oddíl Regál Dřevěný regál Kancelářský Regál, odkládací polička Dekorace Nábytek Knihovna Cube Office Oddíl Regál Dřevěný regál Kancelářský Regál, odkládací polička Dekorace Nábytek Knihovna Cube Office Oddíl Regál Dřevěný regál Kancelářský Regál, odkládací polička Dekorace Nábytek Knihovna Cube Office Oddíl Regál Dřevěný regál Kancelářský Regál, odkládací polička Dekorace Nábytek Knihovna Cube Office Oddíl Regál Dřevěný regál Kancelářský Regál, odkládací polička Dekorace Nábytek

Knihovna Cube Office Oddíl Regál Dřevěný regál Kancelářský Regál, odkládací polička Dekorace Nábytek

2 388.02 Kč 1 432.85 Kč
Skladem
w1827

Štítky: pga2311, knihovna dřeva, ladge dřevěné police, bibliotheque, knihovna dětem, kniha shelv, nohy židle kožené, knihovna nábytek, ložnice nábytkem., kostka rubik.

 • Specifické Použití: knihovna
  Dřevo Styl: Panel
  Typ: Obývací Pokoj Nábytek
  Povrchové Úpravy Materiálu: Desky na bázi dřeva
  Materiál: Dřevěné
  Obecné Použití: Domácí Nábytek
  Původ: KN(Původu)
  S Dveře: No
  Typ Panelu: Dřevotřískové Desky
  S Boxy: No
  Počet Úrovní: 6
  Vzhled: Moderní
  Číslo Modelu: H1071BS01WT
  Složené: No
  Styl: Minimalistický Moderní

  Technická specifikace:

  Velikost: 70 x 23,5 x 190.5 cm Zatížení každé police: 30 kg Barva bílá Materiál: MDF Plte tloušťka: 15 mm

  Informace O Výrobku:

  a.Vrstvený moderní knihovna je krásné a praktické; b.Police může být použita jako skladovací police pro vaše knihy, kancelářské potřeby a dekorace.c.Bílý povrch dokonale ladí s vaším nábytkem ..d.To je praktické a může být použit v obývacím pokoji, studiu nebo v kanceláři.

  • ✉Elegantní a moderní design: jednoduchý, S-tvaru knihovna s 6 přihrádkami má moderní styl a nabízí multi-vrstvený úložný prostor. • ✉Tento regál může nejen poskytnout výstavní prostor pro vaše oblíbené knihy kolekce, ale může být také použit pro uložení kancelářských potřeb nebo zobrazení rodinné fotografie a dekorace. • hergestelltMade z vysoce kvalitní dřevotřískové desky E1 materiálu a vybavena bílý povrch, to může být použit jako knihovna, DVD nosič, kanceláře rám nebo hračka držitel. • ✉Otevřená knihovna je rozdělena do 6 úrovní a pojme velké množství knih, aby vyhovoval vašim potřebám.Ve stejné době, to je prostorově úsporné. • ✉ Snadná montáž.S podrobnými pokyny, součásti a potřebné nástroje.Jednotlivé komponenty jsou očíslovány a lze je snadno montovat a demontovat jeden člověk.

  Pozornost

 • Recenze (1)

  • Abbifairhall

   As description, facilissima by mon Tare, fair price

  Napsat recenzi

Související produkty