Nové Akvárium 1,6 W 220V CO2 Magnetický Solenoidový Ventil Regulátoru Nízká Teplota CO2 DIY Aquarium Fish Tank Elektrický Magnetický Ventil Nové Akvárium 1,6 W 220V CO2 Magnetický Solenoidový Ventil Regulátoru Nízká Teplota CO2 DIY Aquarium Fish Tank Elektrický Magnetický Ventil

Nové Akvárium 1,6 W 220V CO2 Magnetický Solenoidový Ventil Regulátoru Nízká Teplota CO2 DIY Aquarium Fish Tank Elektrický Magnetický Ventil

317.35 Kč 295.13 Kč
Skladem
w1799

Štítky: co2 pravideln, akvarijní co2 regulátor chihros, akvarijní ryby živé, akvárium externí filtr, din 477 w21.8, co2, akvárium filtr želvy, akvarijní co2, co2, elektrický regulátor, diy systeme kit co2.

 • Značka: HONGYI
  Moc: asi 1,6 W

  Nové Akvárium 1,6 W 220V CO2 Magnetický Solenoidový Ventil Regulátoru Nízká Teplota CO2 DIY Aquarium Fish Tank Elektrický Magnetický Ventil

  Název výrobku : Oxid uhličitý elektromagnetický ventil

  Napětí: 220V, 110V volitelně

  Výkon: přibližně 1,6 W

  Vlastnosti:

  1. Nejnovější model využívá nízké teploty vinutí, teplota je nízká, a to není horký po dlouhou dobu. (Ne horké neznamená žádnou teplotu. Princip elektromagnetického ventilu je to, že cívka je pod napětím, aby generovat magnetické pole přilákat ventil jádro. Pokud je aktuální, to bude určitě generovat teplo. Vzhledem k velkému výkonu, průmyslové elektromagnetického ventilu bude velmi horký po dlouhou dobu. Tento oddíl je určen pro akvária. Teplota pro dlouhé pracovní hodiny je jen teplý. Každý cítí jinak o teplotě. Použijte přesné pracovní teplota. Teploměr měření, prosím, ne soudit teplotu o pocit! Subjektivní teplota rozsudek není v po-prodejní sortiment.)

  2, kovový kloub s aretací, anti-prolévání a dobře těsnící!

  Použitelné: Profesionální válcem redukční ventil set a další akvarijní oxidu uhličitého zařízení, snadno k dosažení účelu vypínač!

  PS: za Prvé, teplota a síla elektromagnetického ventilu přímo souvisejí. Teplota je snížena za předpokladu ztráty výkonu. Pokud není teplota, výstupní tlak je o něco vyšší, a elektromagnetický ventil nemusí být schopen sát z důvodu nedostatečného napájení. Za druhé, pracovní teplota elektromagnetický ventil sám o sobě je považován na začátku návrhu. Dobrou rovnováhu mezi výkonem a teploty je dosaženo. Kupující nemusí starat o vysoké teplotě vyhoření nebo bezpečnostní rizika. .

  Poznámka:

  Elektromagnetický ventil by měl být připojen k DIY reakce zařízení nebo válec sada. Použití vysokotlaké PU potrubí a tlak by neměl překročit 0,8 MPa (běžně známý jako 8 kg);

  Při použití s DIY produkty, DIY CO2 reaktor vyžaduje přetlakový ventil připomenout spotřebitelům nepoužívat DIYCO2 výrobky bez přetlakového zařízení.

  Při použití s lahví a dekomprese metrů, dekompresní tabulky musí být konstantní tlakový ventil a výstupní tlak je vyšší než 0,8 MPa!

  Prosím, věnujte pozornost připojení vstupní/výstupní při použití! Couvací bude mít za následek neustálé výpadky proudu!

  Pozornost

  Pokud jste potřebovali, můžeme zdarma EU/AU/US/UK adaptér pro vás.

  A prosím, poznámku, je na objednávku.

 • Recenze (1)

  • Elaine Yixing

   ok

  Napsat recenzi

Související produkty