2016 NOVÝ design Znovuzrozený batole roztomilý dívka panenku sweet baby panenky Dárek k Narozeninám Hračky pro dítě stát panenku 2016 NOVÝ design Znovuzrozený batole roztomilý dívka panenku sweet baby panenky Dárek k Narozeninám Hračky pro dítě stát panenku 2016 NOVÝ design Znovuzrozený batole roztomilý dívka panenku sweet baby panenky Dárek k Narozeninám Hračky pro dítě stát panenku 2016 NOVÝ design Znovuzrozený batole roztomilý dívka panenku sweet baby panenky Dárek k Narozeninám Hračky pro dítě stát panenku 2016 NOVÝ design Znovuzrozený batole roztomilý dívka panenku sweet baby panenky Dárek k Narozeninám Hračky pro dítě stát panenku 2016 NOVÝ design Znovuzrozený batole roztomilý dívka panenku sweet baby panenky Dárek k Narozeninám Hračky pro dítě stát panenku

2016 NOVÝ design Znovuzrozený batole roztomilý dívka panenku sweet baby panenky Dárek k Narozeninám Hračky pro dítě stát panenku

1 576.37 Kč 1 182.38 Kč
Skladem
w1795

Štítky: panenku reborn batole, nevěsta reborn baby doll, panenky stojí, princezna překvapení, znovuzrozený batole, silikonové reborn, reborn, panenka pro stát, Keppel, panenka holka.

 • Téma: Film & TV
  Formulář: Další
  Pohlaví: Unisex
  Věkové Rozmezí: > 3 roky starý
  Varování: není pro děti do 3 let
  Funkce: Dıy Hračka
  Číslo Modelu: 1919-1
  Mfg Pořadové Číslo: Limitovaná Kolekce
  Materiál: Vinyl
  stav: In-Stock Položky
  Typ: Módní Panenka
  Rozměry: 22inch 55cm
  Baterie: no
  Značka: NPK
  BJD/SD Atribut: panenka
  Typ Položky: Panenky

  1-Panenka velikost:cca 20inch,50CM, tam může být nepatrný rozdíl závisí metodu měření. Y ou může jí šaty na své vlastní vůle : ) 2-materiál: non-toxické pro životní prostředí šetrné měkké silikonové vinyl 3-panenka konstrukce: měkké silikonové vinné hlavy a plné vinylové ruce a nohy, Látkové tělo plněné PP bavlna, velmi měkká. panenka může stát a sedět sama ~ 4-Srst: dlouhá paruka ,měkké a je třeba vzít dobrou péči o 5-Hmotnost: panenka byla váha 1,4 KG, velmi realistické a dobré hmotnosti pro děti na hraní s 6-panenka přichází s přesně stejné šaty jako obrázky show. Rodný List k dispozici, aby se jméno vašeho dítěte sami: ) panenka nemůže stát na jeho vlastní, neváhejte a pošlete nám e-mail, pokud máte nějaké další otázky, díky za péči.

 • Recenze (1)

  • Maria Zaf

   It's very beautiful. The only thing I didn't like that is small and it's not big as it looks in the picture. But she's beautiful as she wants.

  Napsat recenzi

Související produkty