Akrylové Barvy, fixy pro Skalní Malby, Plátna, Foto Album, DIY Řemesel, Školní Projekt, Sklo, Keramika, Dřevo, Kov Akrylové Barvy, fixy pro Skalní Malby, Plátna, Foto Album, DIY Řemesel, Školní Projekt, Sklo, Keramika, Dřevo, Kov Akrylové Barvy, fixy pro Skalní Malby, Plátna, Foto Album, DIY Řemesel, Školní Projekt, Sklo, Keramika, Dřevo, Kov Akrylové Barvy, fixy pro Skalní Malby, Plátna, Foto Album, DIY Řemesel, Školní Projekt, Sklo, Keramika, Dřevo, Kov Akrylové Barvy, fixy pro Skalní Malby, Plátna, Foto Album, DIY Řemesel, Školní Projekt, Sklo, Keramika, Dřevo, Kov

Akrylové Barvy, fixy pro Skalní Malby, Plátna, Foto Album, DIY Řemesel, Školní Projekt, Sklo, Keramika, Dřevo, Kov

184.43 Kč
Skladem
w1704

Štítky: projekt rock under armour, štětec pro akvarel, projekt rock, lesk na rty, polštář razer, bavlněná stuha, sada tombow, nylonové pásky, led hladké, ttp223.

 • Dual-side Psaní: Ano
  Množství V Balení: 10 Barev/Box
  Kartáč Tip: Reverzibilní Tip
  Psaní Bod: 6mm
  Typ: Marker Pen
  Barva Inkoustu: Barevné
  Značka: Beide
  Psaní Střední: K dispozici na většině povrchů
  Číslo Modelu: FC-106
  Typ Inkoustu: Trvalé

  SVĚTLÉ BARVY - Sada 56 barev, Povolit, aby kreslit nebo přidat výzdoby do vašeho alba, skleněné dózy, Vánoční koule, karty, malované kameny, boty plátno a hliněné hrnce. STŘEDNÍ KULATOU ŠPIČKOU ZNAČKY - Tyto akrylové barvy, fixy funkce s 6mm tip, snadné ovládání, hladký tok s velkým pokrytím. Vysoce pigmentovaná akrylová inkoustu výsledky velmi neprůhledné. Vhodný pro větší podrobnosti, psaní, ani dotknout. PRÁCE PRO VÍCE PLOCH - k Dispozici na většině povrchů, jako je papír, kámen, plátno, sklo, plast, dřevo, atd. Různé barvy umožňují, aby zdobí povrch s vynikající vzhled. BEZPEČNÉ A POHODLNÉ - Barvy pera jsou vyrobeny z vodní bázi inkoustu, který je ekologické, netoxické, bez kyselin a quick dry. Bezpečné jak pro dítě a dospělé. Kromě toho, kolo pero, tělo vyrobené pohodlné uchopení. Věnovat Pozornost

  1.Prosím, ujistěte se, že napsat vaši správnou adresu, Psč, telefonní číslo,Jinak nelze odeslat zásilky.

  2.Pokud jste neměli přijímat zásilky, možná zásilky na vaší poště, můžete si vzít to, protože některá místa nejsou odeslány!

  3.některé produkty název je napsán 6ks nebo 8ks, ale pokud tam je pouze jeden může koupit možnosti, pokud jste si koupili jen jednu dostali, to je nemožné se dostat 6ks nebo 8ks,protože cena není stejná, prosím, ujistěte se, že jasně vidět před nákupem, protože počet název není roven počtu nákupu.

  4.Pokud si koupíte 100ks,prosím, kontaktujte nás pro změnu ceny,máme slevu .

  Paymet A Vrácení Peněz

  1.www.coronahelp.cz ověří vaši platbu do 24 hodin,jakmile bude dokončen,budeme poslal zásilku co nejdříve.

  2.Náhrady způsobené zrušení objednávky, vrácení dohody , je třeba trvá 7-10 pracovních dnů k dosažení vašeho účtu.

  O Lodní Dopravy

  1. Všechny pozemky budou zaslány po vaší objednávky do 3 dnů.

  2. Poté, co balík poslal ven, bude to stát nekontrolovatelné. Vážíme si můžete trpělivost čekat na zásilku,a my Odhad dodací lhůta je 15-35 dní pro většinu zemí (s výjimkou Brazílie).

  3. Nejsme zodpovědní za jakékoli daně nebo DPH na celní zemi kupujícího.

  4. Pokud neobdržíte zásilku do 50 dnů, prosím, kontaktujte nás. Budeme odeslat vyhledávání s přepravní agent.Pokud během 60 dní (90 dní pro Brazílii) nechcete přijímat zásilky, budeme vydávat plnou náhradu pro vás.

  Zpětná vazba

  1.jsme závislí na vaší spokojenosti, protože naše úspěšné,a proto,vaše zpětná vazba je určitě pro nás důležité.

  2.Pokud jste spokojeni s našimi produkty,prosím zanechat pozitivní zpětnou vazbu,a náš automatizovaný systém zpětné vazby, bude okamžitě nechat pozitivní zpětnou vazbu, stejně.

  3.Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně našich produktů nebo jiné, prosím, dodn ' t neváhejte nás kontaktovat, budeme vám dát uspokojivou odpověď co nejdříve,Prosím, ne okamžitě podal sporu, protože jsme přátelští!

  4.Přejeme vám šťastný nakupování.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty