Pro Golf Passat Arteon Tiguan Atlas johnny bettie Modré Světlo Spinner Centrum Čepice Vodotěsné Led Plovoucí Poklice 56mm 65mm s Logem Pro Golf Passat Arteon Tiguan Atlas johnny bettie Modré Světlo Spinner Centrum Čepice Vodotěsné Led Plovoucí Poklice 56mm 65mm s Logem Pro Golf Passat Arteon Tiguan Atlas johnny bettie Modré Světlo Spinner Centrum Čepice Vodotěsné Led Plovoucí Poklice 56mm 65mm s Logem Pro Golf Passat Arteon Tiguan Atlas johnny bettie Modré Světlo Spinner Centrum Čepice Vodotěsné Led Plovoucí Poklice 56mm 65mm s Logem Pro Golf Passat Arteon Tiguan Atlas johnny bettie Modré Světlo Spinner Centrum Čepice Vodotěsné Led Plovoucí Poklice 56mm 65mm s Logem

Pro Golf Passat Arteon Tiguan Atlas johnny bettie Modré Světlo Spinner Centrum Čepice Vodotěsné Led Plovoucí Poklice 56mm 65mm s Logem

1 453.62 Kč
Skladem
w162067

Štítky: auto poklice, bmw plovoucí kola centrum čepice, auto led kola, poklice kia 17, arteon model do roku 2019, tlačítko vrtět, golf 7 interiéru carbon fiber sticker, golf 7 gti interiér, arteon volkswagen, poklice.

 • Přizpůsobení: No

  Proč koupit Plovoucí Auto Kola Centrum Čepice?

  Pokud jste na plot a hledají způsob, jak dát své auto trochu výhodu, a zkontrolujte, zda tyto ven. Tyto jsou jistý způsob, jak oheň, aby vaše auto vypadat super. Lidi se budou ptát, "ty Byly z továrny? Proč jsem neměl tu možnost?!" velmi často. Jsou jemné a přesto se jim vyniknout. Oni by mohl být OEM, snadno. Vlastnosti osvětlená kola centrum čepice:

  - Technologie magnetické levitace - logo již zatáčky s volantem, ale místo toho zůstává úroveň při jízdě v rychlosti pod 80 km / H. Plovoucí Čepice Znak na volantu zůstává ve svislé poloze celou dobu při jízdě, jako Rolls Royce cap.

  - Má LED, který dělá znak záře v noci. Aby vaše auto vypadá v pohodě a být větší bezpečnost ve tmě. postaven v kinetické generátor, není třeba baterie.

  - Jednoduchá, rychlá a snadná instalace , bez nutnosti přepojování. Jen pop ven kus centra, přímo nahradit původní auto wheel hub. Trvá několik minut.

  - Baterie zdarma - každý z nich má svou vlastní kinetickou generátor zabudovaný. LED se rozsvítí při rychlosti v rozmezí od více než 20 MPH na 80MPH. Odolnost proti korozi, plně vodotěsný a prachu-důkaz.

  Jak můžete nahradit centru čepice na ráfky? Vložte malé páčidlo nebo plochý šroubovák do zářezu, mezi centrem cap a kolo. Jemně slídit centru cap zdarma zatlačením rukojeti páčidlo nebo plochý šroubovák k volantu.

  - Sada 4 ks. Ne pro použití s ocelovými koly nebo sněhové řetězy. Určitých provozních podmínek může mít za následek dočasný rotace centru cap.

  Vhodné pro Modely VW ( 56MM nebo 65MM centru cap pro standardní kola) - Golf / Jetta / Passat / Arteon / Tiguan / Atlas / johnny bettie / Polo Upozornění: - plovoucí čepice jsou určeny pro standardní kola. Pokud je vaše auto upravili kola, ujistěte se, že kolo hub čepice od standardní kola může být aplikován na vaše nové kola před objednáním. - Prosím, změřit své čepice před objednáním. Balíček: 1 sada se skládá ze 4 plovoucí hub čepice ( Průměr 56 MM nebo 65 MM).

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty