Doprava zdarma dvojčinný Vzduchový Válec Pneumatický Válec SC32-300 32mm Bore300mm Mrtvice Makerele Doprava zdarma dvojčinný Vzduchový Válec Pneumatický Válec SC32-300 32mm Bore300mm Mrtvice Makerele Doprava zdarma dvojčinný Vzduchový Válec Pneumatický Válec SC32-300 32mm Bore300mm Mrtvice Makerele Doprava zdarma dvojčinný Vzduchový Válec Pneumatický Válec SC32-300 32mm Bore300mm Mrtvice Makerele Doprava zdarma dvojčinný Vzduchový Válec Pneumatický Válec SC32-300 32mm Bore300mm Mrtvice Makerele Doprava zdarma dvojčinný Vzduchový Válec Pneumatický Válec SC32-300 32mm Bore300mm Mrtvice Makerele

Doprava zdarma dvojčinný Vzduchový Válec Pneumatický Válec SC32-300 32mm Bore300mm Mrtvice Makerele

531.89 Kč 462.73 Kč
Skladem
w152

Štítky: píst pneumatické, pneumatický regulátor tlaku, dual pneumatického válce, pneumati nástroj, ar2000 regulátor, píst pneumatický válec dvojčinný, vzduch pneumatický nástroj, pan zbytek, hemiplegie, blok válců.

 • Tlak Zazvonil: 0.1-0,9 MPa
  Číslo Modelu: SC32x300
  Typ Akce: Dvojčinný
  Značka: makerele
  Mrtvice: 300mm
  tekutiny: vzduch
  Materiál: Kovové
  Typ: Válec
  Název produktu: Standardní Válec
  Magnet: Bez magnetu
  vrtání: 32mm
  Důkaz Tlaku: 1.35 MPa

  Dvojčinný Vzduchový Válec Pneumatický Válec SC32-300 Vrtání 32mm 300mm Stroke Makerele Doprava Zdarma

  Popis Produktu

  Produkt show

  Doprava

  Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO).

  Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

  Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

  Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu.

  Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny).

  Vrací Politiky

  Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu.

  Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte.

  Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky.

  Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky.

  Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek.

  Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.coronahelp.cz!

  Zpětná vazba

  Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde.

  Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji!

 • Recenze (1)

  • Almar 78

   OK

  Napsat recenzi

Související produkty