BroadLink con TC2S-EU-2gang Skleněnou Stěnu Dotykový Spínač funguje s Alexa a Google PHONE Assistant REMOTE Ochrana proti Přetížení BroadLink con TC2S-EU-2gang Skleněnou Stěnu Dotykový Spínač funguje s Alexa a Google PHONE Assistant REMOTE Ochrana proti Přetížení BroadLink con TC2S-EU-2gang Skleněnou Stěnu Dotykový Spínač funguje s Alexa a Google PHONE Assistant REMOTE Ochrana proti Přetížení BroadLink con TC2S-EU-2gang Skleněnou Stěnu Dotykový Spínač funguje s Alexa a Google PHONE Assistant REMOTE Ochrana proti Přetížení BroadLink con TC2S-EU-2gang Skleněnou Stěnu Dotykový Spínač funguje s Alexa a Google PHONE Assistant REMOTE Ochrana proti Přetížení BroadLink con TC2S-EU-2gang Skleněnou Stěnu Dotykový Spínač funguje s Alexa a Google PHONE Assistant REMOTE Ochrana proti Přetížení

BroadLink con TC2S-EU-2gang Skleněnou Stěnu Dotykový Spínač funguje s Alexa a Google PHONE Assistant REMOTE Ochrana proti Přetížení

701.99 Kč 351.00 Kč
Skladem
w1387

Štítky: broadlink rm pro 4, fotoaparát broadlink, BroadLink BestCon MCB1, broadlink senzor, BestCon, kit broadlink tc2, motor swing, broadlink smart switch, broadlink, bein sport iptv.

 • Frekvence: 433 MHz
  Stav Sestavy: Ready-to-Go
  Bezdrátový standard: WiFi 2.4 GHz a 433 mhz RF
  Gyro: -
  Výkon zatížení: 3-200W/gang
  Rozměr: 120mm*70mm
  Maximální Proud: 200W každý gang
  Funkce: Blikající
  Dálkové zapnutí/VYPNUTÍ: Ano
  Napájení: 110-240V 50/60Hz
  Stupnice: -
  Typ: Jediné Živé Inteligentní Nástěnné Světlo Dotykový Spínač
  Kontrolní Kanály: 2 Kanály
  Číslo Modelu: TC2S-EU-2
  Elektroinstalace: Jediné Živé
  Značka: BestCon
  Podporované OS: ios 9.0 android 4.0 a výše
  Max Rychlost: -

  O Shippment

  1.PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY.Vyrábíme shippment do 2-15 dnů po ověření platby.

  2.Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

  3.Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

  4.SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.Jsme schopni přijmout žádnou odpovědnost za případné vlastní zpoždění.

  5. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

  6 Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

  7 nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo impot daně.

  Návrat a Vrácení peněz

  1.Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!

  2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, konkrétní důvody pro návrat, a vaše po#.

  3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.coronahelp.cz. VÍTĚZNÁ NABÍDKA MNOŽSTVÍ. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

  4.Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

  O Záruku

  1.1 Rok Výrobce omezená Záruka za vady zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

  2.Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

  O Zpětnou Vazbu

  Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

  Pokud existuje něco, co můžeme pomoci nebo poskytnout,pls padl, kontaktujte nás!

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty