Anti-Kůra Límec 2 v 1 Pes Výcvikový Obojek - Dobíjecí Dálkové Školení šok límec, Vodotěsné,1900ft dálkové Rozsahu Anti-Kůra Límec 2 v 1 Pes Výcvikový Obojek - Dobíjecí Dálkové Školení šok límec, Vodotěsné,1900ft dálkové Rozsahu Anti-Kůra Límec 2 v 1 Pes Výcvikový Obojek - Dobíjecí Dálkové Školení šok límec, Vodotěsné,1900ft dálkové Rozsahu Anti-Kůra Límec 2 v 1 Pes Výcvikový Obojek - Dobíjecí Dálkové Školení šok límec, Vodotěsné,1900ft dálkové Rozsahu Anti-Kůra Límec 2 v 1 Pes Výcvikový Obojek - Dobíjecí Dálkové Školení šok límec, Vodotěsné,1900ft dálkové Rozsahu Anti-Kůra Límec 2 v 1 Pes Výcvikový Obojek - Dobíjecí Dálkové Školení šok límec, Vodotěsné,1900ft dálkové Rozsahu

Anti-Kůra Límec 2 v 1 Pes Výcvikový Obojek - Dobíjecí Dálkové Školení šok límec, Vodotěsné,1900ft dálkové Rozsahu

975.94 Kč
Skladem
w1335

Štítky: anti kokrhání límec, kde šoku obojky psů, lai, anti štěkat pes, pes vlak, anti bark, vzdálené psí výcvikový obojek recenzi, muži šok límec, pet šok, dobe spínač.

 • Číslo Modelu: DB400A2
  Je Inteligentní Zařízení: No
  Materiál: Plastové
  Značka: DoBe
  Původ: KN(Původu)
  Tón/Vibrace Možnosti: 99 Úrovní Vibrací a Standardní Tón
  Funkce: 2 v 1 dálkový výcvik a Anti-kůra límec
  Rozsah: Až 800 Metrů
  Typ: Psi
  Typ Položky: Školení Obojky
  Stimulace Úrovně: 99 Úrovní Elektrostatického Impulsu

  Výcvik psů Límec - Anti-Kůra Límec 2 v 1 - Nabíjecí Vzdálené Školení šok límec, 100% Vodotěsné,1900ft dálkové Rozsahu

  1. [2020 Nejnovější Modernizované] 2 v 1 Dálkový výcvik psů a Anti-kůra límec v kombinaci dálkové ovládání vzdělávání a automatické psa štěkat funkce. Kompletní systém výcviku psa s 3 dálkové školení režimy, Zvuk, Vibrace a Elektrostatický Impuls. Anti-kůra režimu také přijít s 3 režimy: Tón=Pípnutí; Vibrace=Pípnutí + Vibrace; Elektrostatický Impuls=Pípnutí+ Elektrostatický Impuls. Ideální pro venkovní nebo vnitřní použití, 1000-1500ft vzdálený rozsah.

  2. [Anti-kůra režimy] Nové Modernizované výcvik psa štěkat, obojek, jako anti-barker, přijít s 3 režimy: Tón=Pípnutí; Vibrace=Pípnutí + Vibrace; S=Pípnutí+ S, stroj může pracovat samostatně bez nutnosti párování dálkového požadavky k potvrzení, klikněte na tlačítko přepnout do první režim, pípnutí,a pak můžete stisknout přepínač pro změnu anti kůry režimy,mají také kontrolka indikuje, že režim, který si vyberete, Pokud chcete používat dálkové ovládání, jen je třeba dokončit párování, velmi snadné použití.

  3.[3 Dálkové školení režimy] Naše Psí výcvik límec přijít s 3 režimy školení,Zvuk, Vibrace a Elektrostatický Impuls,1~99 srovnal režimu vibrovat a 1~99 srovnal Elektrostatické Pulzní režim, tímto způsobem, můžete nastavit přesnou úroveň vibrace a Elektrostatické Pulzní režim pro vašeho psa, také konstrukce bezpečnostní zámek Elektrostatické Pulzní režim. Tento výcvik psa kůra límec je nastavitelná velikost. Ideální pro všechny velikosti psů(10 kg-100 liber).

  4.[Dobíjecí a Vodotěsný Kůry výcvik psa obojek] Oba vysílače a Límec jsou vestavěná dobíjecí baterie s normálním pohotovostním poslední vysílač 90 dnů a límec 14 dnů, Nicméně, to také závisí na tom, jak často jej používáte. Přijít s nabíječkou, a plně nabitá jen třeba 2-3 hodiny; Zcela vodotěsný Límec, takže i v případě, že náhlý déšť chytí vás a vašeho psa. Plavání nebo koupel s to nezpůsobí žádné poškození. Také můžete školení 5 psů zároveň.

  5.[Mimo dosah upozornění designu] se zobrazí, pokud se dosah dálkového ovládání, S neustálé sledování a okamžité upozornění na dosažení mimo kontrolu rozsahu, vše, co je mezi konečky prstů. Jsme přesvědčeni o náš výcvikový obojek pro psy, a nabízíme 12 Měsíců Záruka. Pokud máte jakýkoliv problém s vzdáleného obojek stačí nás kontaktovat popis Produktu 1. Obsahuje jednu obojky, Dálkový Vysílač může ovládat až pět obojky. 2. Typ baterie:Rapid 2 Hodiny Dobíjecí Lithium Baterie pro Límec Přijímač, Dálkový Vysílač 3. Vody Vlastnosti: Vodotěsné Límec Přijímač 4. Rozsah: Až 800 Metrů 5. Tón/Vibrace Možnosti: 99 Úrovní Vibrací a Standardní Tón 6. Stimulace Úrovně: 99 Úrovní Elektrostatického Impulsu 7. Snížené přijímač design ubytovat menší psi 8. Rychlé přepínání mezi obojky s psa volič tlačítko 9. Snadné použití, Nastavitelná Intenzita Vytáčení 10. Jednoduchý, ergonomický design layout s tlačítkem pro každý typ stimulace, žádné tlačítko režimu umožňuje rychlejší opravy. 11. Šetří energii, když ne v použití, aby prodloužit životnost baterie 12. Rozšířené a bezpečné vodivé plastové kontaktní body 13. 3 Režimy pro Anti Kůry: píp, Píp + Vibrace, Pípnutí + Elektrostatický Pluse 14. Mesh polstrované reflexní obojek, Stylový design a světlé barvy, váš pes bude hovořit o Okolí

 • Recenze (1)

  • M Buyukuysal70

   отличный ошейник, из бюджета лучший.

  Napsat recenzi

Související produkty