Plug do Pohybu, Noční Světla Pohybu Aktivuje LED Světla pro Ložnice, Schodiště, Chodby Plug do Pohybu, Noční Světla Pohybu Aktivuje LED Světla pro Ložnice, Schodiště, Chodby Plug do Pohybu, Noční Světla Pohybu Aktivuje LED Světla pro Ložnice, Schodiště, Chodby Plug do Pohybu, Noční Světla Pohybu Aktivuje LED Světla pro Ložnice, Schodiště, Chodby Plug do Pohybu, Noční Světla Pohybu Aktivuje LED Světla pro Ložnice, Schodiště, Chodby Plug do Pohybu, Noční Světla Pohybu Aktivuje LED Světla pro Ložnice, Schodiště, Chodby

Plug do Pohybu, Noční Světla Pohybu Aktivuje LED Světla pro Ložnice, Schodiště, Chodby

176.54 Kč 127.11 Kč
Skladem
w1297

Štítky: schodišťové led stripe, černá schodišťové led, výzdoba chodby, pohyb aktivuje led světla, led pohybu snímače, svítilna led, infračervený senzor wc, chodby lampa, žárovka led, led noční světlo houba eu plug.

 • lumen:
  Napájecí Zdroj: AC
  Je Žárovky Zahrnuto: Ano
  Materiál Těla: ABS
  Certifikace: EMC
  Je Baterie Zahrnuty: No
  Tvar: myš
  Typ: Noční Světlo
  klíčové slovo:
  Vattage:
  Zdroj Světla: LED Žárovky
  Příkon: 0-5W
  Úhel:
  Energie: pohyb
  Původ: KN(Původu)
  Typ Baterie: NIC
  Vlastnosti:
  Typ Položky: noční světla
  Indukční Vzdálenost:
  LED život:
  Značka: ZEYEILY
  Pracovní Doba:
  Barva temprature:
  Číslo Modelu: L801
  Napětí: 90-260V
  Použití: Nouzové
  Je Baterie Potřebné: No

  Popis

  Plug do Pohybu, Noční Světla Pohybu Aktivuje LED Světla pro Ložnice, Schodiště, Chodby

  Vlastnosti: LED životní Prostředí-přátelský a úspory energie. Automatické vypnutí: automaticky přerušen, pokud ne je detekován pohyb, světlo po 18 sekund. Trvanlivé, odolné vůči počasí, těsné těsnění a anti uv materiálu tak, aby lehké práce ve všech povětrnostních podmínkách. Používá se na chodby, ložnice, obývací pokoj, kuchyně, dveře, podkroví, vnitřní pokoj, sklep, garáž, sklep, bar, stůl, skříň, skříňky, skříň, knihovna, skříň, hotelové trezory, stany.

  Specifikace: Materiál: ABS Detekční vzdálenost: 45 cm - 155 cm Senzor vzdálenost: 2 ~ 5 m Snímač úroveň úhel: 120 ° (+-5°) citlivost Senzoru: 0 ~ 30ms LED lampa číslo: 18 Napětí: 80-260V (platí pro většinu zemí světa) Osvětlení čas: 18 sekund LED životnost: 100 tisíc hodin Jas: 21-23LM Barevná teplota: 8000 ~ 10000K Barevné zóny: C3-4 (bílé světlo) Světlo citlivé třída: GL5528 Spektra 540NM Napájení: 3,6 W Rozměry: 100 X 48 mm x 50 mm mm Fotografie: Tipy: 1. Zařízení musí být daleko od ohně, vody a mokré místo, aby se zabránilo expozici, úniku vody. 2. Don\ \ 't dát světlo v okně, významné změny teploty nebo světla, jinak to může způsobit chyby. 3. Teplota prostředí musí být mezi 5Degree~ 40 stupňů, jinak to možná nefunguje v celém rozsahu. Obsah balení: 1 x Těla, Pohybu Indukční výbojka (Pls na vědomí, že posílat náhodně, někdy, bez loga "FORECUM" na to, pokud si mysli, prosím, kontaktujte nás nejprve před cílem) Poznámka:1. jen na popruhu, neobsahuje fotoaparát a další, jak je znázorněno na následujících obrázcích. 2.aktualizace produktu rychleji, pokud obdržíte fyzický a obraz trochu rozdíl, prosím, převažují v druhu! Děkuji!!! To funguje pouze ve tmě a je třeba detekovat lidi , to je noční světlo, s DVĚMA senzor, světelný senzor a senzor pohybu, a prosím, nepoužívejte 2ks lampy dohromady. Osvědčení:

 • Recenze (1)

  • Neposhlov

   Everything works as in the description: if the room is light, it does not turn on. In the dark it reacts perfectly to movements. It burns, though not long, 10-15 seconds. Then you have to wave your hands))

  Napsat recenzi

Související produkty