Nová Hvězda Krajka Čelní Uzavření 13x4 Brazilské Tělo Vlna Virgin Lidské Vlasy Zdarma Součástí Pre Trhal Bělené Uzel S Baby Vlasy Nová Hvězda Krajka Čelní Uzavření 13x4 Brazilské Tělo Vlna Virgin Lidské Vlasy Zdarma Součástí Pre Trhal Bělené Uzel S Baby Vlasy Nová Hvězda Krajka Čelní Uzavření 13x4 Brazilské Tělo Vlna Virgin Lidské Vlasy Zdarma Součástí Pre Trhal Bělené Uzel S Baby Vlasy Nová Hvězda Krajka Čelní Uzavření 13x4 Brazilské Tělo Vlna Virgin Lidské Vlasy Zdarma Součástí Pre Trhal Bělené Uzel S Baby Vlasy Nová Hvězda Krajka Čelní Uzavření 13x4 Brazilské Tělo Vlna Virgin Lidské Vlasy Zdarma Součástí Pre Trhal Bělené Uzel S Baby Vlasy Nová Hvězda Krajka Čelní Uzavření 13x4 Brazilské Tělo Vlna Virgin Lidské Vlasy Zdarma Součástí Pre Trhal Bělené Uzel S Baby Vlasy

Nová Hvězda Krajka Čelní Uzavření 13x4 Brazilské Tělo Vlna Virgin Lidské Vlasy Zdarma Součástí Pre Trhal Bělené Uzel S Baby Vlasy

2 388.44 Kč 1 767.44 Kč
Skladem
w1252

Štítky: čelní, hcdiva, drtič krmiv, 30 v krajka přední paruka, mimo porozumění vše, box vlasů, vlasy nová hvězda, modré brazilské paruku, čelní uzavření, 613wig.

 • Hustota: 120%
  Materiál Třídy: Panenské Vlasy
  Typ: Krajka Čelní
  Značka: NOVÁ HVĚZDA
  Textura: Tělo Vlna
  Položky za Balení: 1 Kus Pouze
  Lidské Typ Vlasů: Brazilské Vlasy
  Vhodné Umírá Barvy: Všechny Barvy
  Může Být Permed: Ano
  Základní Materiál: Švýcarské Krajky
  Krajka Velikost: 13" x 4"
  Barva Typ: Čisté Barvy
  Barva Krajky: Středně Hnědá
  Způsob: Ruce Svázané

  Nová Hvězda Krajka Čelní 13x4 Brazilské Tělo Vlna 100% Virgin Lidské Vlasy Zdarma Součástí Přírodní Barvy, Bělené Uzlů, S Baby Vlasy

  Q: Kolik svazků vlasy potřebuji?

  Obvykle, 3-4 svazky podle vaší velikosti hlavy a účinek dáváte přednost, vlasy více než 20", 4-5 svazky bude doporučeno.

  Q:Může to vlasy být barevné nebo restyle?

  Naše vlasy jsou 100% virgin lidské vlasy mohou být barvené, bělené a recurled. Ale pls dont dělat často,protože to může poškodit vlasy, nebo dokonce zničit.

  Q:Proč Vlasy mám suché/třepení někdy?

  Suché Konce

  Vlasy po vysoké teploty parní zpracované bude trochu suché. Dodržujte, prosím, naše péče o vlasy instrukce, musíme doporučit šampon a kondicionér. Ty Značky důkaz, že bude pracovat i na naše vlasy a dělat velké vlhkosti ošetření!

  Roztřepené Konečky

  Jak všichni víme, pro virgin vlasy rostou od lidské pokožky hlavy, delší vlasy, menší výživy dosáhne do konce. Náš sourcing oddělení bude vybírat těžce poškozen končí syrové vlasy, ale jen málo se rozdělí konce nelze zabránit, zvláště když vlasy je delší než 18"

  Q:Proč se vlasy ubývání nebo tangle?

  Pár línání je normální.Jsme DŮRAZNĚ DOPORUČUJEME zákazníkům TĚSNĚNÍ ÚTKU A ŘEZNÉ PLOCHY . Neřežte útku, pouze pokud u pocit, že je to nutné. Naše vlasy je kůžičky neporušené donátora vlasy, obvykle ne spleť. Ale suchost povede k zamotání a vylučování, prosím, postupujte podle našich vlasů péče o instrukce a používat naše doporučené šampon a kondicionér, aby co-umýt alespoň jednou týdně! Sulfát/alkohol produkty, bude to vede k suché a krepaté, všimněte si prosím, že v předstihu!

  Q:Proč jsou vaše vlasy je dražší než ostatní prodejci?

  Když jsme mluvili o PANENSKÉ VLASY, znamená, že budeme používat donátora vlasy (vlasy jsou řezané/zakoupit od donátor přímo místo sběru od podlahy), s čisté práce a vysoké teploty parní proces, aby se různé textury. Nikdy jsme se umýt vlasy v lázni kyseliny pro výrobu měkké, Žádný chemický proces. Takže vlasy s kůžičky sladěny ve stejném směru od shora až do konce. Naše vlasy se ukáže být opakovaně více než jeden rok při správné péči.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty