80 Kus dírkovaná deska Háčky Sortiment s dírkovaná deska Koše, Peg Zámky, pro Pořádání Různých Nástrojů pro Kuchyň Řemeslo Pokoj 80 Kus dírkovaná deska Háčky Sortiment s dírkovaná deska Koše, Peg Zámky, pro Pořádání Různých Nástrojů pro Kuchyň Řemeslo Pokoj 80 Kus dírkovaná deska Háčky Sortiment s dírkovaná deska Koše, Peg Zámky, pro Pořádání Různých Nástrojů pro Kuchyň Řemeslo Pokoj 80 Kus dírkovaná deska Háčky Sortiment s dírkovaná deska Koše, Peg Zámky, pro Pořádání Různých Nástrojů pro Kuchyň Řemeslo Pokoj 80 Kus dírkovaná deska Háčky Sortiment s dírkovaná deska Koše, Peg Zámky, pro Pořádání Různých Nástrojů pro Kuchyň Řemeslo Pokoj 80 Kus dírkovaná deska Háčky Sortiment s dírkovaná deska Koše, Peg Zámky, pro Pořádání Různých Nástrojů pro Kuchyň Řemeslo Pokoj

80 Kus dírkovaná deska Háčky Sortiment s dírkovaná deska Koše, Peg Zámky, pro Pořádání Různých Nástrojů pro Kuchyň Řemeslo Pokoj

469.38 Kč 380.28 Kč
Skladem
w1006

Štítky: háček, dírkovaná deska, dírkovaná deska, dírkovaná deska box, hák nástroj, dlouhé špachtle, stohování peg board, kuchyně organizátoři kuchyně, dveře organizátoři kuchyně, děrované stěny, plastový organizer dírkovaná deska.

 • Ne. Háčky: >10
  Materiál: Litiny
  Původ: KN(Původu)

  80 Kus dírkovaná deska Háčky Sortiment s dírkovaná deska Koše, Peg Zámky, pro Pořádání Různých Nástrojů pro Kuchyň Řemeslo Pokoj Balíček obsahuje - 80ks 13 různých typů dírkovaná deska háčky, jako jsou děrované koše, peg zámky, rovné háčky, zahnutými háčky, úhlový háčky, atd.

  Univerzální Uchycení - Vhodný pro 1/8 palce a 1/4 palce pegboards s 1 palcový mezery.

  100% Zbrusu Nový - robustní a odolné, odolné proti korozi, nikl pozlacený povrch zajišťuje, že výrobek není rez nebo korodovat, bezpečné použití.

  Z nerezové Oceli Peg Zámky - Jednoduše klip přes peg háku a zamknout do děrované otvory na každé straně, pomocí háku pobyt na palubě.

  ideální pro Skladování Nářadí - Organizovat své garáže, pracovní stůl, kuchyň nebo ve sklepě, udržujte nářadí čisté a bezpečné.

  Barva: stříbrná + šedá

  materiál: kov

  Dostanete 13 různých typů dírkovaná deska háčky, 80ks v celkem.

  4ks Plastové Koše

  1ks 6-Kroužek Držák nástrojů

  1ks Multi-Kolík Držák nástrojů

  4ks 4 Palcový Rovné Háčky

  4ks 2 Palce Rovné Háčky

  1ks Double-Straight Hook

  6ks Kleští Držáky

  3ks Double-Ring nástrojové držáky

  20ks Nerezové Oceli Peg Zámky

  9ks Velké Zahnuté Háčky

  9ks Malé Zahnuté Háčky

  9ks L Úhlový Háčky

  9ks V Lomené Háčky

  100% Zbrusu Nový

  Odolné proti korozi, nikl pozlacený povrch zajišťuje, že výrobek není rez nebo korodovat, bezpečné použití.

  Specifikace

  Vhodné pro všechny 1/8 palce a 1/4 palce pegboards s 1 palcový mezery.

  Jak Používat Peg Zámky?

  1. Zatlačte oba konce kolíku zámku.

  2. Zasuňte oba konce do otvorů ve stejnou dobu.

  3. Je to hotovo!

  Obsah Balení:

  80 x dírkovaná deska Háky Sada

  Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

  Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty